Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ପିଏସି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ କେମିତି ମିଳିଲା ଝାଡ଼ୁ? କୋଠରୀରେ କେଉଁଠୁ ଆସିଲା ଧୂଳି? ଆରମ୍ଭ ହେଲା ତଦନ୍ତ

6/10/2021 at 3:55 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୬/୧୦ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଖିରୀରେ ଘଟିଥିବା ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଏବେ ସାରା ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛି । ଯୋଗୀ ବିରୋଧୀ ଏବେ ଲଗାତାର ଭାବେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରୁଥିବା ବେଳେ ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଉଦବେଗ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଲଖୀମପୁର ଖିରୀକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିଲା । କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଯେଭଳି ନଘଟେ ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ କଂଗ୍ରେସ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦଳର ନେତାମାନଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା । କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ଲଖିମପୁର ପିଏସି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ରଖାଯାଇଛି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ପିଏସ୍‌ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ରହିଥିବା ବେଳେ ଝାଡ଼ୁ ମାରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ସଂପ୍ରତି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ତାଙ୍କୁ ଝାଡ଼ୁ କିଏ ଦେଲ ? ଭିଆଇପି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍ ରୁମରେ ଧୂଳି କେଉଁଆଡୁ ଆସିଲା? ଏବେ ଏହି ପୁରା ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ହିଁ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍‌ର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛାଡୁ ମାଗିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପିଏସ୍‌ଓ ଭିଡିଓ ବନାଇଥିଲେ ଯାହାକି ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ପିଏସି ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସର କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚୁରା କରି ଏକ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଯାଦବେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ନାମକ ଜଣେ ସେନାଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି କି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ଆଣି ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଝାଡ଼ୁ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଝାଡ଼ୁ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପିଏସ୍ଓ ଏହାର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ। ତାପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ଥାଉ କି, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ରହିଥିବା ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ସର୍ବମୋଟ ଚାରୋଟି କୋଠରୀ ରହିଛି । ଏଠାରେ ଯାତ୍ରୀ ରୁହନ୍ତୁ କିମ୍ୱା ନ ରୁହନ୍ତୁ ରୁମ୍‌ ଗୁଡିକୁ ପ୍ରତିଦିନ ସଫେଇ କରିବା ଏବଂ ରକ୍ଷଣାବେମକ୍ଷଣ ପାଇଁ କର୍ମଚାରୀ ନିୟୋଜିତ ରହିଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ବି   ଭିଭିଆଇପି ପ୍ରୋଟକଲ ମଧ୍ୟରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ ସବୁବେଳେ ସଫା ହେଉଥିବା କଠୋରୀ ଗୁଡ଼ିକରେ ଧୂଳି କୁଆଡ଼ୁ ଆସିଲା ? ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

Priyanka Gandhi Lakhimpur Room Cleaning/ Sweeping Viral Video

   Related Posts