Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାକଲା ଆପ୍‌, ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ
  • ||
  • ଆସେସ୍‌ ସିରିଜ୍ କବଜା କଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪-୦ରେ ମୂଳପୋଛ କରି ଇତିହାସ ରଚିଲା କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୪୪୫୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମୋହନା: ଅଟୋ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ରୋମାନ୍ସ ସହ ମନି, ଯଦି ହନିମୁନ ଲାଗି ଏହି ହୋଟେଲକୁ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ମିଳିବ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

11/11/2019 at 3:34 PM

ଜେରୁଜେଲମ:  ନିଜ ବିବାହକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଚାହାନ୍ତି। ଏଣୁ ବିବାହ ପରେ ନବ ଦମ୍ପତ୍ତି ହନିମୁନରେ ଯିବା ଏବେ ଏକ ଚଳଣୀରେ ପରିଣତ ହୋଇଯାଇଛି। ନବ ବିବାହିତ ଯୋଡିଙ୍କୁ ହନିମୁନ ଲାଗି ବିଶ୍ୱର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ନୂଆ ନୂଆ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି। ଏଣୁ ଆଜିକାଲି ହନିମୁନର ସବୁଆଡେ  ଚର୍ଚ୍ଚା। ପ୍ରତ୍ୟେକ ନବ ଦମ୍ପତ୍ତି ନିଜ ପସନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ହନିମୁନ ଲାଗି  ପ୍ଲାନିଂ କରନ୍ତି। ଏଣୁ କେତେକ ହୋଟେଲ ଏଥିଲାଗି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ବି ଦେଉଛନ୍ତି।

ବିଶ୍ୱରେ ଏମିତି ହେଟେଲ ବି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏଭଳି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଲାଗି ପୃଥପୃଥକ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ସଞ୍ଚାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଇସ୍ରାଏଲ ରାଜଧାନୀ ଜେରୁଜେଲମର ହୋଟେଲ ‘ୟେହଦା’ ଅନ୍ୟତମ। ଏଠାକୁ ହନିମୁନ କରିବାକୁ ଆସୁଥିବା ନବ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ପକ୍ଷରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଉପହାର ଦିଆଯାଉଛି। ତେବେ ଏହି ଉପହାର ଲାଗି ନବ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ହୋଟେଲର କିଛି ସର୍ତ୍ତ ବି ମାନିବାକୁ ପଡୁଛି। ସର୍ତ୍ତ ଅନୁସାରେ ଯଦି ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲେ ତେବେ ନବ ଦମ୍ପତ୍ତି ହୋଟେଲ ପକ୍ଷରୁ ପୁରସ୍କୃତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଏହି ହୋଟେଲରେ ନବ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ହନିମୁନ ଲାଗି ବିଶେଷ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବି ରହିଛି। ଏଠାକୁ ହନିମୁନ ଲାଗି ଆସୁଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଅଲଗା ରହିବା ଓ ଖାଇବାର ସୁବିଧା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଏ। ତେବେ ହୋଟେଲ ସର୍ତ୍ତ ଅନୁସାରେ ଏଠାରେ ହନିମୁନ କଟାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ତାରିଖ ଦିଆଯାଏ। ସେହି ତାରିଖରେ ଯଦି ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେହି ଦମ୍ପତ୍ତି ହୋଟେଲର ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଉପହାର ପାଇବା ଲାଗି ହକଦାର ହୁଅନ୍ତି। ଏଠାକୁ ହନିମୁନ ଲାଗି ଆସୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ୪ ଯୋଡା ନବ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ହୋଟେଲର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ପାଇବାକୁ ହକଦାର ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

   Related Posts