Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

ଅନଲାଇନ୍ ରାକେଟ ଚଳାଇ ଯୁବତୀ ସପ୍ଲାଇ କରୁଥିଲା ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର : ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ୍

18/07/2019 at 11:03 AM

ମିରଟ ୧୮/୭: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ନୈାଚନ୍ଦି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ନଗର ମେନ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ମାର୍କେଟରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦା ଫାଶ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ୍ ମିରଟ ଜିଲ୍ଲାର ନୈାଚନ୍ଦି ସ୍ଥିତ ମେନ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ମାର୍କେଟର ସାହିଲ ହୋଟେଲରେ ଘେରଉ କରି ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ମୋଟ ୭ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି।

ହୋଟେଲରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏବଂ ଏଏଚଟିୟୁ ସାହିଲ ହୋଟେଲ ଘେରଉ କରିଥିଲା। ହୋଟେଲରେ ହଠାତ୍ ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ସେଠାକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଅଡ଼ୁଆରେ ପଡ଼ିଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ଅଶୋକ ନେପାଳି ନାମକ ହୋଟେଲ ସଞ୍ଚାଳକକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ପଚରାଉଚୁରା କରିବାକୁ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ଏହି ହୋଟେଲରେ ଦୀର୍ଘ ଦେଢ଼ ବର୍ଷରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିଲା। ହୋଟେଲର ରୁମ ଯାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ୨ଜଣ ଯୁବତୀ ଏବଂ ୪ଜଣ ଯୁବକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରାପଡ଼ିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପୋଲିସ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି।

ପୋଲିସ କହିବାନୁସାରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକର ନାଁ ବିନୋଦ ଅରୋରା। ଏଥିରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକର ଭୂମିକା ଯଦି ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ଆସିଲା ତେବେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ୍ ବୁକିଂ କରାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ କରାଯାଉଥିଲା। ହ୍ବାଟସଆପ୍,ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଏବଂ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଟୋ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ କରାଯାଉଥିଲା। ପସନ୍ଦ ହେଲେ ଗ୍ରାହକ ଏମାନଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିଲେ। ଏହି ହୋଟେଲରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଥିଲା।   

   Related Posts