Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ହୋଟେଲରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ନେଇ ଖପ୍ପା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ

29/06/2019 at 3:39 PM

ବର୍ମିଙ୍ଗହାମ ୨୯/୬ : ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ କାଲି ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବ । ଏଥିପାଇଁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ବର୍ମିଙ୍ଗହାମରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି । ଏତି ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ ରହୁଥିବା ହୋଟେଲରେ ଏକ ବିବାଦ ମାହୋଲକୁ ସରଗରମ କରିଛି । ଯେଉଁ ହୋଟେଲରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ରହୁଛି ସେଠାରେ ଆଉ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ରହୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସକ ଏମିତି କିଛି କାମ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ହୋଟେଲରେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଉଲଂଘନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖେଳାଳି ଖପ୍ପା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଦଖଲ ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ପ୍ରଶଂସକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତି ତାଙ୍କର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଖେଳାଳି । ଏହାପରେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ । ଦ୍ୱିତୀୟଥର ଏଭଳି ଭୁଲ ହେଲେ ହୋଟେଲରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯିବା ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ହୋଟେଲ ଷ୍ଟାଫ ।

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ରିଜ ଷ୍ଟ୍ରିଟ ରୋଡ଼ରେ ଥିବା ହୋଟେଲ ହୟାତ ରିଜେନ୍ସିରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପାଖାପାଖି ୫ଟା ବେଳେ ଘଟିଥିଲା । ଖେଳାଳିମାନେ ସେତେବେଳେ ସେହି ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିବା ୩ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଲବିରେ ପାଟି କରିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏମାନେ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ । ଏମାନେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ । ଏହାପରେ ଖେଳାଳିମାନେ ହୋଟେଲ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ୍ ଷ୍ଟାଫଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ସେହି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଆଗକୁ ଏମିତି ଭୁଲ୍ ହେଲେ ହୋଟେଲରୁ ବାହାର କରିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଲୋକଙ୍କ ଏହିଭଳି ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ହୋଟେଲ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଭୁଲ ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଆଗକୁ ଘଟିବନି ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts