Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପିଟି ଚାକିରି ଗଲା , ପୁଣି ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ

20/08/2019 at 6:12 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର  ୨୦/୮: ଭୁବନେଶ୍ବର ଗାନ୍ଧି ସାଇନ୍‌ସ୍‌ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିବା ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନ୍‌ ବିଶ୍ବ ରଞ୍ଜନ ରଣାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ । ଗତକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମାଡ଼ ସମୟର ଭିଜୁଆଲ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ସଂପୃକ୍ତ ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବହିସ୍କାର କରିବା ସହ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ।

ଛାତ୍ରଙ୍କ ମାଡ଼ମାରି ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନ୍‌ ଗିରଫ  ହୋଇଛନ୍ତି  । ଗାନ୍ଧି ସାଇନ୍‌ସ୍‌ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିବା ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନ୍‌ ବିଶ୍ବ ରଞ୍ଜନ ରଣାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ । ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନ୍‌ ଜଣକ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସମୟର ଭିଜୁଆଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।  ଏହା ପରେ ଗାନ୍ଧି କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ  ସଂପୃକ୍ତ ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଦେବା ସହ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ  । ଏଫଆଇଆର୍‌  ପରେ କଲେଜରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରିନସିପାଲ ଏବଂ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ଘର ପରିବାର ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହି ଆବାସିକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କଲେଜ ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନ୍‌ଙ୍କ ଏଭଳି ଅମାନୁସିକ ମାଡ଼ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ।  ତେବେ ଗିରଫ ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ଓ୍ବାର୍ଡ଼େନ ଜଣକ ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପିଟି ଚାକିରି ଗଲା ।  ପୁଣି ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ । ରାଜଧାନୀର ଏକ ଆବାସିକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ଏଭଳି ଘଟଣା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ  ନିଶ୍ଚୟ ସତର୍କ କରିବ ।

   Related Posts