Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୀଷଣ ଅବପାତର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟ୍ରେଲର ପଛରେ ପିଟିହେଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ
  • ||

ଗୁରୁବାରରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଧନ ଲାଭ ଯୋଗ-ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ୧୪ ନଭେମ୍ବର

13/11/2019 at 6:32 PM


ମେଷ–ମାତା-ପିତାଙ୍କସହ ଧର୍ମସ୍ଥାନ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବେ । ଧନ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ରହିଛି ।ଲେଖାପଢା ପ୍ରତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍ ।ଶୁଭଅଙ୍କ ୪ ।


ବୃଷ– ନିତିଦିନିଆ କାମରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କର୍ଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବେ । ଯାନବାହନ ସାବଧାନତର ସହଚଳାନ୍ତୁ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ମିଥୁନ – ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବା ହେତୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ବ୍ୟାବସାୟିକ କାମରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି । ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।


କର୍କଟ–ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହାୟକ ହେବ । ପେସାରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ଲାଗି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ମଧୁରହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।


ସିଂହ –ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ସବୁ ଭଲ ରହିବ ।କଳା ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବଢିବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।


କନ୍ୟା – ଅଧୁରାକାମ ପୂରାହେବ । ଭୂସଂପତ୍ତି କିଣିବାର ଯୋଗରହିଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଧୁରହେବ । ପିଲାମାନେ ପାଠପଢା ପାଇଁ ଦୂର ଯାତ୍ରାକରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।


ତୁଳା–ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରସ୍ତର ଠିକ୍ ରହିବ । ପେଶା ରେ ନୂଆକୀର୍ତ୍ତିମାନ ସ୍ଥାପନ କରିବେ ।ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁରଲାଭମିଳିବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗଧୂସର ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।


ବିଛା– ଆର୍ଥିକଲାଭ ପାଇଁସୁନ୍ଦର ଦିନଟିଏ ।ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଲାଗି ତୁରନ୍ତ ରାସ୍ତା ମିଳିବ ।ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗକଫି ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।


ଧନୁ – ପୂଜକଙ୍କ ଲାଗି ଦିନ ଟିଭଲ । ନୂଆ ଘର କିଣିବା ଲାଗି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ।ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ।କାମ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯା ଇପାରନ୍ତି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।


ମକର– ଅଧିକତର ମାମଲାରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।


କୁମ୍ଭ -ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଚାକିରିରେ କର୍ତ୍ତୃତ ବଢିବ ।ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ କରିପାରନ୍ତି । ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।


ମୀନ – ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ଯିବାକୁ ଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧିଲାଗି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପରାମର୍ଶ ମିଳିବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

   Related Posts