Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ଏହି ରାଶିଧାରୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସୋମବାରରେ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି- ଜାଣନ୍ତୁ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା

17/11/2019 at 7:30 PM

ମେଷ–କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ବୃତ୍ତିଗତ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ଅଧିକ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ଦେଖାଯାଉଛି । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା। ଶୁଭଅଙ୍କ ୮।


ବୃଷ– ଉଦ୍ୟମ ଦ୍ୱାରାଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରି ପାରିବେ। ଆୟବୃଦ୍ଧିସହ ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦିନଟି ଭଲ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍‍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫।


ମିଥୁନ – ଜରୁରୀ କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ । ରଚନାତ୍ମକ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ।କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫।


କର୍କଟ–ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ କଟିବ। ପିଲାମାନେ ଖେଳକୁଦରେ ମନ ଦେବେ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬।


ସିଂହ – ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିପାରେ। ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିଏବଂ ବନ୍ଧୁମିଳନ ହେବ। ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ସହଯୋଗୀ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ ଜନକ ହେବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ମେରୁନ୍‍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।


କନ୍ୟା – ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀରେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ପତ୍ନୀ,ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନ ବଳାଇବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‍।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨।


ତୁଳା– ପୂଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ମନରେ ନୂଆବିଚାର ଆସିବ। ପୀଡିତାଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବେ। ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯।


ବିଛା–ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନାରେ ରହନ୍ତୁ, କଠିନ କାମ ସହଜରେ କରିପାରିବେ । ନେତାଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ମାତା, ପିତାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଲାଲ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।


ଧନୁ – ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସନବଢିବ ଭାବି ଥିବା କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇ ପାରନ୍ତି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ପାଇଁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଲାଲ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।


ମକର–ବ୍ୟବହାରରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମନ ଜିଣିବେ। ପୁଞ୍ଜିବଜାରରେ ନିବେଶକରନ୍ତୁ, ଲାଭ ମିଳିବ । ତୀର୍ଥ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪।


କୁମ୍ଭ -ଅଭିଭାବକଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ନିଅନ୍ତୁ, ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ସହଜ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟଲାଗି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଶୁଭରଙ୍ଗ କଫି।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮।


ମୀନ – ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଦ ସ୍ପର୍ଶକରିବ। ଅଫିସରେ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ସାମନା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ରହିବେ । ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧୂସର।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯।

   Related Posts