Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହେତୁ ଦୂର ହେବ ସମସ୍ୟା, ଆଜି ଠାରୁ ଚମକିବ ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ…

29/10/2021 at 8:15 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୯।୧୦ : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ କେତେ ରାଶିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗ୍ରହଙ୍କର ଆଗମନ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଦିନ ଗୁଡିକ ଭଲରେ କଟିବ । ଯେମିତିକି ରାହୁ  ବୃଷ ରାଶିରେ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ବଗ୍ରାହୀ କର୍କଟରେ ଅଛନ୍ତି। ବୁଧ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ସ୍ବଗ୍ରହ ଭାବେ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମଙ୍ଗଳ ସହିତ ତୁଳା ରାଶିରେ ରହିଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ର ଏବଂ କେତୁ ବିଛା ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି। ଗୁରୁ ଶନିଙ୍କ ସହିତ ମକର ରାଶିରେ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହା ହେଉଛି ମଧ୍ୟମ ସମୟ। ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରହଙ୍କ ପ୍ରବେଶରେ ମହାଲାଭ ଘଟିବ । ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିରେ କଣ ରହିଛି …

ମେଷ ରାଶି– ଏହି ରାଶିଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାଆ ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଘରେ କିଛି ଖୁସିର ଦିନ ସହ ଉତ୍ସବ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ ।ବ୍ୟବସାୟ ଗୁଡିକ ଭଲ ଚାଲିବ । ବଜରଙ୍ଗ ବାଲି ପୂଜା ଜାରି ରଖ ।

ବୃଷ ରାଶି – ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ତୁମେ ତୁମର ମନ ସ୍ଥିର କର, ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କର । ବିଶେଷକରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଲାଭ ହେବ । ଏହା ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ମା କାଳୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ଧର୍ନାଜାନ ରହିବେ । ଟଙ୍କା ପଇସାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଏହି ରାଶିଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ରହିବ। କେବଳ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ତାରା ପରି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆକ୍ରୋଶକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲରେ ଚାଲିବ । ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା ଜାରି କରନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଏହି ରାଶିଙ୍କର ମନ ବିଚଳିତ ହେବ। ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା-ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ । ବ୍ୟବସାୟ, ପ୍ରେମ ଭଲ ସ୍ଥିତି ସୁଧାର  ଆସିବ । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି – ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ । ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ପ୍ରେମ, ପିଲା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ।

ତୁଳା ରାଶି – ପିତା ମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟିକରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ଲାଭ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ  ରହିବ । ମା କାଳୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ

ବିଛା ରାଶି- ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୁଣି ଚାଲିବ । ଧାର୍ମିକ ଭାବନାରେ ରୁହନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଟିକେ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ । ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ବସ୍ତୁ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ।

ଧନୁ ରାଶି – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ହଠାତ୍ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ରହିବ । ପ୍ରେମର ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ସେମାନଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ ।

ମକର ରାଶି – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ, ମିଳିବ ପ୍ରେମୀ-ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାକ୍ଷାତ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଆପଣ ଦିନ ଗୁଡିକ ଛୁଟିଦିନ ଭଳି ଅନୁଭବ ହେବ । ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହା ଟିକେ ବିଚଳିତ ରହିବେ । ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ । ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି – ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବଳ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ । ମନ ଯାହା କହୁଛି ତାହା କରନ୍ତୁ। ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts