Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବାକି ପଡିଥିବା ଅର୍ଥ ହାତକୁ ଆସିବ – ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଶିଫଳ

25/02/2020 at 4:33 PM

ମେଷ – ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଭାଜନ ହୋଇପାରିବେ । ବାକି ପଡିଥିବା ଅର୍ଥ ହାତକୁ ଆସିବ । ନୂତନ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କାର୍ଯ୍ୟରୂପ ଦେଇ ପାରିବେ । ପରିବାରରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ଓ ସହଯୋଗ ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନାରଙ୍ଗୀ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।


ବୃଷ – ଉଦ୍‌ଯୋଗ ସିଦ୍ଧି ହେବ । ଗୃହରେ ଅତିଥି ଚର୍ଚ୍ଚା, ସନ୍ତାନ ସୌଖ୍ୟ, ଶତ୍ରୁଭୟ ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବ । ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଷ୍ଠା ରହିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ୟେଲୋ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।


ମିଥୁନ – ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଛି । ସମସ୍ୟା ବଢିବ । ସହଜ ସମାଧାନ ମିଳିବ ନାହିଁ । ବନ୍ଧୁ ବିରୋଧ, ସ୍ୱାଧୀନ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ବାଧା, ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ, ସମ୍ମାନହାନୀ ଓ ଠକ ଚୋର ଭୟ ଆସିପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଚ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।


କର୍କଟ – ଦୂର ଯାତ୍ରା ହେତୁ କ୍ଳାନ୍ତି ଅବସାଦ ଆସିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗତି ମନ୍ଥର ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖରେ ବାଧା ନାହିଁ । ଦେହ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟୟ କରିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।


ସିଂହ – ଉଚ୍ଚ ବର୍ଗରେ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଢିବ । କେତେକ ସମସ୍ୟାର ସହଜ ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ମିଳି ଯିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ବୁଝାମଣାର ଅଭାବ ହେତୁ ଅଶାନ୍ତି ଆସିପାରେ । ପର ଚର୍ଚ୍ଚାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ହିତକର । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନାରଙ୍ଗୀ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।


କନ୍ୟା – ସାମାଜିକ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ଓ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ଅର୍ଥାଗମ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସଞ୍ଚୟ ଜମା ବଢିନପାରେ । ବସ୍ତ୍ରାଳଙ୍କାର କ୍ରୟ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ୟକ ବିଚାର ଆବଶ୍ୟକ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।


ତୁଳା – ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିଲେ ବି ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା କମ୍‌ ହେବ ନାହିଁ । ଈଶ୍ୱର ନିଷ୍ଠା ବଢିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ । ସଜ୍ଜନ ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସୂଚାନ ଅଛି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।


ବିଛା – କେତେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧାରୁ ଅଟକି ଯାଇପାରେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ସ୍ଥିତି ରହିବ । ଭୂମି କ୍ରୟ ପାଇଁ ସଫଳ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିବେ । ପରିବାର ସହ ଯୋଗୀ ହେବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।


ଧନୁ – ଅଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତା ଓ ଚେତନାର ଯଥାର୍ଥ ପରିପ୍ରକାଶ କରିପାରିବେ । ଦେହ ଓ ମନରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ଅର୍ଥାଗମ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣରେ ସମର୍ଥ ହେବେ । ଆକସ୍ମିକ ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ରହିଛି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ୟେଲୋ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।


ମକର – ଦିନସାରା କର୍ମ ଜଞ୍ଜାଳ ଲାଗି ରହିବ । ବ୍ୟବହାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭର ସୂଚନା, ଉତ୍ସବାନୁଷ୍ଠାନ ସମ୍ପର୍କୀତ ହେବେ । ସାଧାରଣ ବ୍ୟୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ସହଜ ହେବ ନାହିଁ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜସ୍ୱ ମତ ଉପରେ ରହିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।


କୁମ୍ଭ – ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ଅନାୟାସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସାଧନ କରିବେ । ଦୈହିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ । ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ସମ୍ପାଦନ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।


ମୀନ – ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ହେତୁ ଦିନଟି ଅଶୁଭ ଫଳଦାୟକ ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଉଦ୍ୟମ ବିଫଳ ଓ ଦୂରଯାତ୍ରାରେ କ୍ଷତିର ଶଙ୍କା ଅଛି । ବନ୍ଧୁ ବର୍ଗରୁ ଉତ୍ସାହ ମିଳିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

   Related Posts