Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ଝିଅକୁ ମାରି ପୋଡ଼ି ଦେଲେ! ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠରେ ଅନର କିଲିଂ ଅଭିଯୋଗ

23/12/2019 at 6:11 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୩/୧୨: ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠରେ ଅନର କିଲିଂ ଅଭିଯୋଗ । ପରିବାରର ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଝିଅକୁ ମାରି ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଡି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ନ ହେଲେ ବି କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠୁ  ଖବର ପାଇ ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ବନ୍ଧସାହିରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।  

ବନ୍ଧ ସାହି ଗାଁରେ ପୋଲିସ ଟିମ । ଗାଁ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ , କାରଣ ପୋଲିସ ସିଧା ଯାଇଥିଲା ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଯେଉଁଠାରେ ଗାଁର ମିଲୁ ଭୋଇଙ୍କ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା।   ସେଠାରୁ ପାଉଁଶ ଓ ହାଡ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି ପୋଲିସ। ଏଥିସହିତ  ମିଲୁର ବାପା ବାନାମ୍ବର ଭୋଇଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରା ଉଚୁରା କରୁଛି । ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟା ଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ରବିବାର ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରିରେ ମିଲୁ ନିଜ ଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।

 ଅନ୍ୟପଟେ ମିଲୁଙ୍କ ବାପା କହୁଛନ୍ତି ଅତ୍ୟଧିକ  ରକ୍ତସ୍ରାବ  ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।  ସାଇଁଟିଫିକ ଟିମ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଁଚି ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ତେବେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କଥା ମିଲୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।  ଯଦି ମିଲୁଙ୍କର  ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଯୋଗୁଁ  ମ଼ତ୍ୟୁ  ହୋଇଛି ତେବେ ପରିବାର ଲୋକେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇଥିଲେ କି। ମୃତ୍ୟୁ ପରେ କାହିଁକି ପୋଲିସ କୁ ନ ଜଣାଇ ମୃତଦେହ ସଂସ୍କାର କରାଗଲା। 

ଯଦି ମିଲୁ କିରୋସିନ ଢାଳି  ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତେବେ  ସେ ସ୍ଥାନଟି କେଉଁଛି ।  କାରଣ ଘର ଭିତରେ କିମ୍ବା ଆଖପାଖ ସ୍ଥାନରେ  କିରୋସିନ ଜଳିବାର ନାଁ ଗନ୍ଧ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି ।  ପ୍ରଶ୍ନ ଏୟା ମଧ୍ୟ ଉଠୁଛି ଏହା ଏକ ଅନର କିଲିଂ ନୁହେଁତ? ମିଲୁଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକେ ହତ୍ୟା କରି ପରେ ଶବଦାହ କରିଦେଇନାହାନ୍ତି ତ? ।  ପୋଲିସ ଛାନଭିନ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାନ୍ତି।

   Related Posts