Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାରୁ ଝିଅକୁ କୋଦାଳରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ବାପା

8/02/2019 at 7:31 PM

ବସନ୍ତରାୟ ୮/୨-ନିଜ ପରିବାରର ମାନସମ୍ମାନ ବଂଚାଇବାକୁ ଯାଇ ନିଜ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟାକଲା ବାପା । ନଦୀପଠାରୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଶବ ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଝାରଖଣ୍ଡର ବସନ୍ତରାୟ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ।  ନୀଲୁ ନାମରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସେହି ଗାଁର ସୁରଜ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରିବାରଲୋକ ଏହି ବିବାହ ରେ ସମର୍ଥନ କରୁ ନଥିଲେ ।

 ଘରେ ରାଜି ନଥିଲେ ବି ସୁରଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ନିଲୁ । ସେମାନେ ଘରଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଘର ଛାଡ଼ି ଯିବାବେଳକୁ ନୀଲୁ ନାବାଳିକା ଥିବାରୁ ଏନେଇ ତାଙ୍କ ବାପା ସୁରଜଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଅପହରଣ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ସୁରଜ ଓ ନୀଲୁକୁ ପୋଲିସ ଧରିଆଣିଥିଲା । ନୀଲୁକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିବା ସହ ନୀଲୁକୁ ସୁଧାର ଗୃହକୁ ପଠାଇଦେଇଥିଲେ । ନୀଲୁ ଜେଲରେ ବାହାରିବା ପରେ ସେମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ନୀଲୁର ବାପା ଆହୁରି ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ । ଫଳରେ ନୀଲୁର ବାପା, ଭାଇ ଓ ମାଆ ଦିନେ ନୀଲୁକୁ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲେ । ନୀଲୁକୁ ସେମାନେ କୋଦାଳରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲାପରେ ଗେରୁଆ ନଦୀ ପଠାରେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ମୁହଁକୁ କୁତ୍ସିତ କରି ମଧ୍ୟ ହାଣି ଦେଇଥିଲେ ।

ଏବାବଦରେ ଗାଁ ଲୋକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ମାଆ-ବାପା-ଭାଇଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts