Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ମାରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ରେଳଧାରଣାରେ, ଅନରକିଲିଂ ସନ୍ଦେହ

26/01/2019 at 7:26 PM

ପାଟନା ୨୬/୧- ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ବି ଅପରାଧ କରିବାକୁ ପଛେଇନାହାଁନ୍ତି ଅପରାଧୀ ।ଆଜି ରେଳଧାରଣାରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଶବ । କେହି ହତ୍ୟା କରି ରେଳଧାରଣାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିବା ଅନୁମାନ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବିହାରର ସାସାରାମ ଅଂଚଳରେ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଶବ ପଡ଼ିଥିବା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ପାରିପାର୍ଶିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରି ଅପରାଧୀକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଯାହା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି, ଏହା ଅନରକିଲିଂ ହୋଇଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସ୍ଥାନୀୟଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ବର୍ଷକ ପୂର୍ବରୁ ଘରୁ ଲୁଚି ପଳାଇଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ବିବାହ କରି ଏକାସାଥିରେ ରହୁଥିଲେ । ଏହି ବିବାହକୁ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ।

ଏହି ହତ୍ୟା ପୁଅଘର କିମ୍ବା ଝିଅଘର ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ଆଣିଛି ।

ପୋଲିସ ଆଉଗୋଟେ ଦିଗପ୍ରତି ଗୁରୁତ୍ଵଦେଇ ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପର ସହମତିରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦେହଘେରକୁ ଆଣିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts