Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

କଲଗାର୍ଲଙ୍କର ସହାୟତାରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଚଳାଇଥିଲେ ହନିଟ୍ରାପର କଳା ବ୍ୟବସାୟ, ଆଇଜି କଲେ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ

29/09/2019 at 4:56 PM

ଭୋପାଳ୨୯|୯: ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରେ ହନିଟ୍ରାପ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ବନି ସାରିଛି।  ଏହା ଏକ ରାକେଟ୍‌ ନୁହେଁ  ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ପରି କାୟା ବିସ୍ତାର କରିଛି । ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପୁଲିସର ଅଧିକାରୀ ଏଏସ୍‌ଆଇ ଓ କନେଷ୍ଟବଳ ସାମିଲ ଥିବା କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ହନିଟ୍ରାପ ମାମଲାରେ କିଛି ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସର ଟାଉନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ହରିଶ ଯାଦବ, ଏଏସ୍‌ଆଇ ବାହାରଦୂର ପଟେଲ, କନେଷ୍ଟବଳ ରୂପନ ରାଜୁ ଓ ସଂଘରତ୍ନା ସିଂହ କଲଗାର୍ଲଙ୍କ ସହ ମିଶି ହନିଟ୍ରାପ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିଲେ। ଭୋପାଳ ଆଇଜି ଏହି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦଫାଶ କରିଛନ୍ତି।

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୪ ତାରିଖରେ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା। ଏମାନେ ଅଧିକାଂଶ ବିବାହିତ ଲୋକ ଓ ଛୋଟ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଫଶାଇ ତାଙ୍କଠାରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିଥିଲେ। ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଫଶାଇ ଦେବେ ବୋଲି ଗଲଗାର୍ଲ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଗଲଗାର୍ଲଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନରୁ ଏଏସଆଇ ବାହାରଦୂର ପଟେଲେ, କନେଷ୍ଟବଳ ରୂପନ ରାଜୁ ଓ ସଂଘରତ୍ନା ସିଂହଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗି ପରେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା। ଏଏସଆଇ ବାହାଦୂର ପଟେଲ ଓ କନେଷ୍ଟବଳ ସଂଘରତ୍ନ ସିଂହ ପୂର୍ବରୁ ଗଲଗାର୍ଲଙ୍କୁ ନେଇ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଫଶାଇ ଲାଗି ସେମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ।

ଏହି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଠିକ୍‌ କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଅର୍ଥ ଆଦାୟ କରାଯାଉଥିଲା। ଏପରିକି ଗୋଟିଏ କଲଗାର୍ଲଙ୍କୁ ୧୦ରୁ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ହନିଟ୍ରାପରେ ସଂପୃକ୍ତ ତିନି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାଲାଗି ଆଇଜି ସାଗରଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି

   Related Posts