Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||
  • ସୋର : ଓଭରଲୋଡିଂ ପାଇଁ ଗଣିଲେ ତଣ୍ଡ, ୩ଲକ୍ଷ ଜରିମନା ଦେଲେ ୬ ଡମ୍ଫର
  • ||

ହୋଣ୍ଡା କଂପାନୀର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର: ମାତ୍ର ୧୧ଶହ ଟଙ୍କା ଦେଇ କିଣନ୍ତୁ ହୋଣ୍ଡା ଆକ୍ଟିଭା ୧୨୫, ୭ ହଜାର ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବାକ୍ ବି ମିଳିବ

9/09/2019 at 10:32 AM

ଦେଶରେ ଜାରି ରହିଥିବା ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା ଭିତରେ ଏବେ ଗାଡି କଂପାନୀମାନେ ବହୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଉପହାରର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଯାହାଦ୍ୱାରା ମାନ୍ଦା ସିଜିନରେ ବି ଗାଡିଗୁଡିକ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ବିକ୍ରି ହୋଇପାରିବ । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇ ଏକ ଭଲ ଅଫର ଆଣିଦେଇଛି ହୋଣ୍ଡା କଂପାନୀ । କଂପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଏବେ ଏକ ଏଭଳି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି , ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହୋଣ୍ଡା ଆକ୍ଟିଭା ୧୨୫ ମାତ୍ର ୧୧ ଶହ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ।

କଂପାନୀର ଅଫର ଅନୁସାରେ, ନୂଆ ହୋଣ୍ଡା ଆକ୍ଟିଭା ୧୨୫କୁ ଆପଣ ମାତ୍ର ୧୧୦୦ ଟଙ୍କା ଡାଉନ ପେମେଂଟରେ ମିଳିଛୁ । ଏଥି ସହିତ ହିଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୋ କଷ୍ଟ ଇଏମଆଇର ବି ସୁବିଧା କଂପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯିବ । ତେବେ ଅଫର ଏତିକିରେ ସରୁ ନାହିଁ , ଆକ୍ଟିଭା କିଣିବା ଉପରେ ଫାଇନାନ୍ସ ପାଇଁ ଲାଗୁଥିବା ପ୍ରୋସେସିଂ ଫିସ ବି ଲାଗିବ ନାହିଁ ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରୋସେସିଂ ଫିସ ଉପରେ ହିଁ ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣିପାରିବେ । ଏହି ସ୍କୁଟି ଉପରେ କଂପାନୀ ଲୋ ଡାଉନ ପେମେଂଟ, କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି  ୨୧୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ବେନିଫିଟ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇରଖିଛି । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ହୋଣ୍ଡା ଆକ୍ଟିଭା ୧୨୫କୁ ପେଟିଏମରୁ ପେମେଂଟ କରି କିଣନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ଲାସବ୍ୟାକ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କ  ଅପେକ୍ଷାରେ ଅନେକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ହୋଣ୍ଡାର ଡିଲରମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଫୋନରେ ବି ସଂପର୍କ କରିପାରିବେ । ଏହି ସହିତ ହିଁ ଆପଣ କଂପାନୀର ଆଧିକାରୀକ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍ https://www.honda2wheelersindia.com/activa125/ କୁ ଯାଇ ଅଫର ସଂପର୍କିତ ତଥ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । ଏହାଛଡା ଆପଣ ୧୮୦୦-୫୩୨-୨୫୫୫,୭୨୪୦୪୦୦୬୬୬ ନମ୍ବରରେ ବି କଲ କରି କଥା ହୋଇ ପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରୁ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିଯିବ ।

   Related Posts