Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ନିଜେ ହୋମଗାର୍ଡ, କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଚାକିରୀ କରାଇବାକୁ କହି ନେଇଛନ୍ତି ଟଙ୍କା : ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବନ୍ଧାହେଲେ କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର

26/06/2021 at 4:26 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୬।୬: କଥାରେ ଅଛି ଚାକିରୀ କରିବ ପୋଲିସ । ଆଉ ମାଛ ଖାଇବ ଇଲିସି । ଲୋକଙ୍କୁ ଡ଼ରାଇ ଧମକାଇ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ କରି ଖସି ଯାଉଥିଲେ । ତେବେ ପର ପଇସାରେ ଇଲିସି ଖିଆ ଅଭ୍ୟାସ ରଖିଥିବା ଏମିତି ଜଣେ ପୋଲିସ ହୋମଗାର୍ଡ ଏବେ କିନ୍ତୁ ହରଡଘଣାରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । ଢେଙ୍କାନାଳ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ପରେ ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଜେଲ ହାଜତକୁ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜଗବନ୍ଧୁ ପରିଡା ନାମକ ଜଣେ ହୋମଗାର୍ଡ କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ତେବେ ଥାନା ବାବୁଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ବୋଲି ନିଜର ପାରିବା ପଣିଆ ଦେଖାଇ ପୋଲିସରେ ଚାକିରୀ କରାଇଦେବ ବୋଲି କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ରେକୁଳା ଅଞ୍ଚଳର ଅମିତ ପଟ୍ଟନାୟକ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କଠାରୁ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କ୍ରମେ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଥିଲେ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କର ଅସଲ ମୁଖା ଖୋଲିଯାଇଥିଲା । ଏସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି  ଜିଲ୍ଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ଆଜି ଉକ୍ତ ହୋମଗାର୍ଡ ଜଗବନ୍ଧୁ ପରିଡାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ପରେ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିବାରୁ ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts