Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀକୁ ମାତ୍‌ ଦେଲା ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||

ଏହି ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଏବେ ଫିଦା ସାଉଦୀ ରାଜକୁମାର, ଜାଣନ୍ତୁ ଗିଫ୍ଟରେ ଦେଇଛନ୍ତି କ’ଣ

3/11/2019 at 5:18 PM

ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିଣ୍ଡସେ ଲୋହାନ ଆଜିକାଲି ସାଉଦୀ ପ୍ରିନ୍ସଙ୍କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। କୁହାଯାଉଛି ମହମ୍ମଦ ବିନ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଜେଟ୍ ରେ ଲୋହାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଦାମୀଦାମୀ ଉପହାର ଦେଉଛନ୍ତି। ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଏମବିଏସ୍ ଏକ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଉପହାର ଦେଇଥିବା ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଯାଉଛି। ତେବେ ଲୋହାନଙ୍କ ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟେଟିଭ ଏହା ସବୁ ଶୁଣା କଥା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ସାଉଦୀ ପ୍ରିନ୍ସଙ୍କ ସହ ଲିଣ୍ଡସେଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କକୁ ତାଙ୍କ ପିତା ମାଇକେଲ ଲୋହାନ ମଧ୍ୟ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ମାଇକେଲଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଫର୍ମୁଲା ୱାନ ରେସିଂରେ ଲିଣ୍ଡସେଙ୍କ ସହ ଏମବିଏସ୍ ଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା। ବାସ୍ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସେତିକି। ତାଠାରୁ ଅଧିକ କିଛି ନୁହେଁ। ହେଲେ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କ ଆଫାୟାର୍ସ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟରେ କେବଳ ଏମବିଏସ୍ ନୁହଁନ୍ତି ଅନେକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଲିଣ୍ଡସେଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି। କାରଣ ଲିଣ୍ଡସେ ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟରେ ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଲାଗି କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ଲିଣ୍ଡସେ ଚଳାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଲାଗି ଏମବିଏସ୍ ଙ୍କୁ ଭେଟିଥିବା ମାଇକେଲ କହିଛନ୍ତି । ଗୃହଯୁଦ୍ଧ ବିଧ୍ୱଂସ୍ତ ସିରିଆରେ ବି ଲିଣ୍ଡସେ ଲୋହାନ ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହାତକୁ ନେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଲିଣ୍ଡସେ ଚଳାଇବା ଜନହିତକର କାର୍ଯ୍ୟ ନେଇ କେବେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିନଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗି ବଡବଡ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଖବରକୁ କଦର୍ଥ କରି ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି।   

   Related Posts