Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଞ୍ଜେଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ ! ଜର୍ମାନ ନିର୍ବାଚନରେ ଖୁବ୍ କମ ଭୋଟରେ ହାରିଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ପାର୍ଟି, କ୍ଷମତା ଡୋର ସୋସିଆଲ ଡେମୋକ୍ରାଟ୍ସଙ୍କ ହାତକୁ ଯିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ହୋଇନି ବେଶୀ ପବନ, କୋରାପୁଟ ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା : SRC
  • ||
  • କାଲିମେଳା : ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଛି ୨ରୁ ୩ଫୁଟ ବର୍ଷାଜଳ, ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଅଟକିଛି ଯାନବାହାନ
  • ||
  • ମୋହନା : ଗଜପତିରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଲା ‘ଗୁଲାବ’, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ : ୪୦ ତମ ଲିଗ୍‌ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବଣୁଆ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ମଞ୍ଚାରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡା, ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବାତ୍ୟାରୁ ଗଭୀର ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ‘ଗୁଲାବ’, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ବୈତରଣୀ ପଠାରେ ଚରୁଥିଲେ ମଇଁଷି, ପାଣି ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଲା କୁମ୍ଭୀର : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଟିମ୍ ହାରି ଯିବାରୁ ମୁହଁ ଫୁଲାଇଛନ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀ ଏଲିସ୍‌ : ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ବି ଦେଖା ହୋଇପାରୁନଥିବାରୁ ଡବଲ ହୋଇଛି ଦୁଃଖ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ହକି ତାରକାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇଏ…

30/11/2018 at 4:41 PM

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଟିମ୍ ହାରି ଯିବାରୁ ମୁହଁ ଫୁଲାଇଛନ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀ । କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଦେଖା ବି ହୋଇପାରୁନି । ରାଗରେ ଗର ଗର ହୋଇ ମନ ଦୁଃଖରେ ରାଜଧାନୀରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି । ତେବେ କିଏ ଏ ମହିଳା, ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କେଉଁ ଟିମ୍‌ର ମେମ୍ବର । ପଢନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ।

ଫ୍ରାନ୍ସ ହକି ଟିମ୍ ର ଜଣେ ବଡ଼ ସମର୍ଥକ ହେଉଛନ୍ତି- ଏଲିସ୍ । ଖେଳ ଦେଖିବାକୁ ଫ୍ରାନ୍ସରୁ ଛୁଟି ଆସିଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ବର । ମନରେ କିନ୍ତୁ ହରସ ନାହିଁ । ମୁହଁ ଫୁଲେଇ ରାଜଧାନୀରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି । କ’ଣ ପାଇଁ ଏଲିସ୍ ମୁହଁ ଫୁଲେଇଛନ୍ତି ? ବୁଝୁ ବୁଝୁ ଜଣାପଡିଲା ଏଲିସ୍‌ ହେଉଛନ୍ତି ଫ୍ରାନ୍ସ ହକି ଦଳର କ୍ୟାପଟେନ୍ ଭିକ୍ଟର ସାର୍ଲେଟ୍ଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଗୁରୁବାର ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡଠାରୁ ୨-୧ ଗୋଲରେ ହାରି ଯାଇଛି ଫ୍ରାନ୍ସ । ଏହାକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଏଲିସ୍ । ଏଇଥିପାଇଁ ଯେ, ତାଙ୍କ ଦଳ ନିଶ୍ଚୟ ମ୍ୟାଚ ଜିତିବ ବୋଲି ଭିକ୍ଟର କହିଥିଲେ । ଫ୍ରାନ୍ସ ମ୍ୟାଚ ହାରି ଯାଇଥିବାରୁ ଭିକ୍ଟର ସାର୍ଲେଟ୍ ଙ୍କ ସହ ସେ ଦୁଃଖୀ ବୋଲି ଏଲିସ୍ କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ହାରିବା ଦୁଃଖକୁ ବଳି ପଡିଛି ବିରହ ବେଦନା । ଏତେ ବାଟରୁ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବାକୁ ଧାଇଁ ଆସିଛନ୍ତି, ହେଲେ ଗୋଟିଏ ସହରରେ ରହୁଥିଲେ ବି ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇପାରୁନି । ଫ୍ରାନ୍ସ ଟିମ୍ ହୋଟେଲ ସ୍ବସ୍ତି ପ୍ରିମିୟମରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ଏଲିସ୍ ରହୁଛନ୍ତି ପାଲ ହାଇଟସ୍ ରେ । ଖେଳାଳି ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କ ସହ ବୁଲାବୁଲି କି ଡାଇରେକ୍ଟ କଥା ହେବାକୁ ଅନୁମତି ନାହିଁ । ତେଣୁ ଏଲିସଙ୍କ ମନ ପାଣିଚିଆ ହୋଇଯାଇଛି । ତେବେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଛି ବୋଲି ଏଲିସ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts