Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ହାଇଟେକ ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା

22/04/2018 at 9:51 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ହାଇଟେକ କଲେଜର ଜଣେ ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ । ମୃତ ଛାତ୍ର ଜଣକ ସୋର ଅଂଚଳର ନିହାର ରଞ୍ଜନ ରାଉତ । ବେକରେ ଦଉଡି ଲଗାଇ ଛାତ୍ର ଜଣକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ସେହ କରାଯାଉଛି। ତେବେ କେଉଁ କାରଣରୁ ନିହାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ତାହା ଜଣାପଡି ନାହିଁ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ପରିବାର ଲୋକେ ମଂଚେଶ୍ବର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।ପରିବାର ବର୍ଗ କହିଛନ୍ତି ନିହାରଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟ ମେଡ଼ିକାଲ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି । ନିହାର ଥିଲେ ଏମବିବିସଏସ ତୃତୀୟ ବର୍ଷ ଛାତ୍ର । ଗତାକଲି ଠାରୁ ନିହାରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରକୁ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଖବର ଦେଇନଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ଘର ଲୋକ ହାଇଟେକ କଲେଜରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ରାତିସାରା ବସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷର କାହାର ଦେଖାନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ । ଏ
ଥିରେ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ହାତ ଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।
ନିହାରଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ବିତୀୟ ବଷୟରେ ରେଜଲ୍ଟ ଭଲ କରି ନଥିଲେ । ଏହା ସହ ନିହାର କଲେଜକୁ ବିଭିନ୍ନି ଫିଜ ବାବଦକୁ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାର ଥିବା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କଲେଜ କତ୍ତୃପକ୍ଷ। ଏହାସହ ଇଂଟରନାଲ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କଲେଜ ତରଫରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଗାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଫେରୋନସିକ ଟିମ କଲେଜ ସହ ନିହାର ରହୁଥବା ହଶ୍ଟେଲ କୁ ଯାଇ ତଦନ୍ତ ଅାରମ୍କ କରିଛି। କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ନିହାରଙ୍କୁ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବାରୁ ଏପରି ହୋଇଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି । ନିର୍ଯାତନା ସହିନପାରି ପ୍ରତିଦିନ ଘରକୁ ଫୋନ କରି କନ୍ଦାକଟା କରୁଥିଲା ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପରିବାର ବର୍ଗ କହୁଛନ୍ତି ।ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣା ଅାରମ୍ଭ କରିଛ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ।

Leave a Reply

   Related Posts