Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଅଧିକ ହାଇଟେକ୍ ହୋଇଗଲେଣି ସାଇବର ଅପରାଧୀ, ଓଟିପି କିମ୍ବା ପିନ୍ ନ ଜାଣି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଲୁଟୁଛନ୍ତି ଟଙ୍କା

29/09/2020 at 10:43 AM

ପାଟଣା ୨୯/୦୯: ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ଥିଲେ ଅଧିକ ସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ନଚେତ ହାତ ପାହାନ୍ତାରେ ସାଇବର ଅପରାଧୀ ଲୁଟି ନେବେ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା। ଏବେ ସାଇବର ଅପରାଧୀ ଅଧିକ ହାଇଟେକ୍ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ହାଇାଟେକ କାରନାମା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ପକାଇଛି। ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଆସିଛି ପାଟଣାରୁ । ପାଟଣା ବୁଦ୍ଧ କଲୋନିରୁ ଜଣେ ବ୍ୟଙ୍କିଙ୍କ ଓଟିପି କି ପିନ୍ ନ ଜାଣି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ ହୋଇଛି।

ଜିଏମ ଟାଓ୍ବର ନିଟସ୍ଥ ରାଜାପୁଲରେ ଭଡ଼ା ନେଇ ରହୁଥିବା ଜୟପ୍ରକାଶ ଗୌତମଙ୍କ ଡେବିଟ ଓ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖ ସକାଳ ୧୦.୪୯ରୁ ୧୦.୫୮ ଅର୍ଥାତ୍ ୯ ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଚାରିଥର ଟ୍ରାନଜାକସନ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଏହି ଚାରିଥର ଟ୍ରାନଜକାସନ ମଧ୍ୟରେ ଅପରାଧୀ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇଛି।

ଗୌତମ ଇଲେକସନ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟରେ କାମ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଟ୍ରାନଜାକସନ ପୂର୍ବଦିନ ତାଙ୍କ ପାଖକକୁ ଏକ ଅଲଗା ନମ୍ବରରୁ ଫୋନ ଆସିଥିଲା ଓ କୁହାଯାଇଥିଲା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଉଠିଛି। ତାଙ୍କର କୋଟାକ ମହିନ୍ଦ୍ରାରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଥିଲା। ସେ କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର କି ଓଟିପି ଦେଇ ନ ଥିବା କହିଛନ୍ତି। ତଥାପି କିଭଳି ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଯାଇଛି ତାକୁ ସେ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ଏବେ ପୋଲିସ୍ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

   Related Posts