Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କଲେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ : ନନ୍ଦିଗ୍ରାମରୁ ଲଢିବେ ଦିଦି, ମୁସଲିମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : କାଜୁ ବଗିଚାରୁ ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସେବା ସମବାୟ ସମିତିରେ ଧାନ କିଣାକୁ ନେଇ ବ୍ୟାପକ ଜାଲିଆତି, ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ଓ ସମ୍ପାଦକ ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୬୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେବଗଡ : ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମହିଳା ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ, ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ବିନିକା : ସହିପାରିଲେନି ବାପଘରୁ ବିଦା ହେବାର ଦୁଃଖ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଚାଲିଗଲା ନବବଧୂଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ‘ନିଶା’ : ଆରୋହୀ ମୃତ, ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବେଡ୍‌ସିଟ୍ ଗୁଡାଇ ଛାତ ଉପରୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ସିନ୍ ରିକ୍ରିଏସନ୍ କଲା ସିବିଆଇ ଟିମ୍, ବିବନ ବଖାଣିଲା ୨୨ବର୍ଷ ତଳର ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଘଟଣା
  • ||

ଟନେଲ୍ ଭିତରେ ୫ ଘଣ୍ଟା ଫସି ରହିଲା ହୀରାଖଣ୍ଡ ଟ୍ରେନ୍: ଅଣନିଶ୍ବାସୀ ହୋଇଗଲେ ଯାତ୍ରୀ, ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ଟଳିଗଲା ବଡ଼ ଧରଣର ଅଘଟଣ, ଦିଆଗଲା ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

16/10/2018 at 5:33 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୬|୧୦: ରାତିଟାରେ, ପୁଣି ଟନେଲ୍ ଭିତରେ ୫ ଘଣ୍ଟା ଫସି ରହିଲା ଟ୍ରେନ୍ । ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ, ବଡ଼ ଧରଣର ଅଘଟଣ ସିନା ଟଳିଗଲା, ହେଲେ ଅନ୍ଧାର ଭିତରେ ପୂରା ଅଣନିଶ୍ବାସୀ ହୋଇଗଲେ ଲୋକେ । ହୀରାଖଣ୍ଡ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଜଗଦଲପୁରରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସୁଥିବା ଲୋକେ ଗତରାତିରେ ଏମିତି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିଥିଲେ । କିଛି ଯାତ୍ରୀ ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଆଉ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ଓ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବା ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି ରେଳବାଇ ।

ଟନେଲ ଭିତରେ ୫ ଘଣ୍ଟା ।  ଚାରିଆଡ଼ ଅନ୍ଧାର ଆଉ ଟନେଲ ଭିତରେ ଅଟକି ଗଲା ଟ୍ରେନ । ଯେତିକି ଯେତିକି ସମୟ ଗଡୁଛି ସେତିକି ସେତିକି ବଢୁଛି ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଭୟ। ଏଣେ ନିଶ୍ବାସ ନେବାରେ ବି କଷ୍ଟ ହେଉଛି। ଏମିତି କିଛି ଆତଙ୍କଭରା ସମୟକୁ ସାମ୍ନା କରୁଥିଲେ ଜଗଦଳପୁର-ଭୁବନେଶ୍ବର ହୀରାଖଣ୍ଡ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଆସୁଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ। ରାତି ପ୍ରାୟ ୮ଟା ୩୫। ଟିକିରି ରାଉଳି ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ୮ନମ୍ବର ଟନେଲ୍ ଭିତରେ ଟ୍ରେନଟି ଅଟକି ରହିଥିଲା । ରାତି ସାଢ଼େ ଗୋଟାଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ। କିଟିକିଟିଆ ଅନ୍ଧାରରେ ଫସିରହିଥିଲେ ଯାତ୍ରୀମାନେ।

ସ୍ବାଭାବିକ ବେଗରେ ମାଡ଼ି ଚାଲିଥିଲା ଟ୍ରେନ୍ । ୮ ନମ୍ବର୍ ଟନେଲ୍ ଆଗରେ ହଠାତ୍ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟି ପଡ଼ିଯିବାରୁ ତାର ଛନ୍ଦି ହୋଇଗଲା ।  ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଆଖିରେ ପଡୁ ପଡୁ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ଟ୍ରେନ୍ ଅଟକାଇ ଦେଲେ ସେ । ବଡ଼ ଧରଣର ଅଘଟଣ ବର୍ତ୍ତିଗଲା । ହେଲେ  ଯାତ୍ରୀମାନେ ସାମ୍ନା କଲେ ନାହିଁ ନଥିବା ଅସୁବିଧା । ମୋବାଇଲ୍ ଟାୱାର୍ ନଥିବାରୁ ଫୋନ୍ ଧରିଲାନି । ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ ପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ଟିମ୍ ଯାଇ ମରାମତି କରିବା ପରେ ରାତି ସାଢେ ଗୋଟାଏରେ ଟ୍ରେନ୍ ଛାଡ଼ିଲା । ଆଉ ୬ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଆସି ଭୋର୍ ୫ଟାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ । ଆଉ ଅପରାହ୍ନ ୩ଟାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ।

ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି ରେଳବାଇ । ରେଳବାଇର ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବ ।

ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଧରଣରୁ ଅଘଟଣ ସିନା ଯାତ୍ରୀମାନେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ, ହେଲେ ଅନ୍ଧାର ଭିତରେ ୫ ଘଣ୍ଟା ଥିଲା ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ।

   Related Posts