Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଫ୍ରାନ୍ସ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ବାଂଲାଦେଶରେ ହିନ୍ଦୁଙ୍କ ଘରେ ପଶି ଭଙ୍ଗାରୁଜା

2/11/2020 at 9:01 PM

ଢାକା, ୦୨।୧୧:   ବାଂଲାଦେଶର କୋମିଲା ଜିଲ୍ଲାରେ କିଛି ହିନ୍ଦୁ ସଂପ୍ରଦାୟଙ୍କ ଘରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରାଯାଇଛି ।ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, କୋମିଲା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଛନ୍ତି । ଏକ ଗୁଜବକୁ ନେଇ କିଛି ହିନ୍ଦୁଙ୍କ ଘରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଫ୍ରାନ୍ସରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବାଂଲାଦେଶୀ ହିନ୍ଦୁ ଫ୍ରାନ୍ସ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଇମାନୁଏଲ ମ୍ୟାକ୍ରନଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ କୋମିଲା ଜିଲ୍ଲାରେ ରହୁଥିବା ହିନ୍ଦୁ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ସେମାନଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଦେବା ସହ ଗାଳିଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ପୂର୍ବଧାରରେ ଥିବା ଏକ ଅଙ୍ଗନବାଡୀର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଏକ ଫେସବୁକ ପୋଷ୍ଟର କମେଣ୍ଟରେ ମ୍ୟାକ୍ରନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ । ଫେସବୁକ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହେବା ପରେ ହିନ୍ଦୁଙ୍କ ଘରେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ ।

ବାଙ୍ଗରା ବଜାର ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଧର୍ମୀୟ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ପହଁଚାଇବା ନେଇ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ରହିଛନ୍ତି । ଏବେ କୋମିଲାରେ ସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ଯେଉଁମାନେ ଦୋଷୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ ଗିରଫ କରାଯିବ ।

   Related Posts