Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଏଥର ରୋଜା କରୋନାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ : କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାରା ଦିନ ଉପବାସରେ ରହି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରୋଜା ରଖିଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ୍

28/04/2020 at 11:14 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୪: ଟିଭିରୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିବା ହିନା ଖାନ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଏବର୍ଷ ରମଜାନର ପ୍ରଥମ ରୋଜା ରଖିଥିଲେ। ଶନିବାର ସକାଳେ ସେ କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ। ହିନା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ ,‘ ରମଜାମ୍ କରୀମ୍’। ଚାଲନ୍ତୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା। ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା। ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ଉପଚାର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା।’ ଏହା ସହିତ ସେ ପ୍ରଥମ ରୋଜା,ପଜିଟିଭିଟିକୁ ହ୍ୟାଶଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

Stay Golden 💫 Ramadan Kareem

A post shared by HK (@realhinakhan) on

ହିନା ଯେଉଁ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଓଢ଼ଣୀରେ ନିଜ ମୁଣ୍ଡ,ବେକ ଏବଂ ଶରୀରର ଉପର ଭାଗକୁ ଘୋଡ଼ାଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପୋ​‌ଷ୍ଟରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହ ଜଡ଼ିତ ଅନେକ କଲିଗସ୍ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ହିନାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ରମଜାନ୍ କରୀମ୍’। ଆଶ୍କା ଗୋରାଡିଆ ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ରମଜାନ୍ ମୁବାରକ’। ଏବଂ ଆମ୍ନା ଶରୀଫ ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ରମଜାନ୍ କରୀମ୍’।

ଟିଭି ଦାରାବାହିକ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ’ ରେ ଅକ୍ଷରା ଭୂମିକାରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବା ହିନା ‘କସୌଟି ଜିନ୍ଦଗୀ କି ୨’ରେ କୋମଲିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।ଏହି ଭୂମିକାରେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ନିର୍ଦେଶକ ବିକ୍ରମ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ହ୍ୟାକଡ’ରେ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୦ ଫେବୃୟାରୀ ୭ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କଥା କହିବା ଯଦି ୨୦୧୪ମସିହାରୁ ସେ ରକି ଜୟସଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ଯିଏ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ’ର ସୁପରଭାଇଜିଂ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଥିଲେ।

   Related Posts