Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ମାଳଦ୍ବୀପରେ ହଲିଡେ କାଟୁଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ : ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍

27/12/2019 at 3:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୧୨: ଟେଲିଭିଜନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ୍ ଏବେ ମାଳଦ୍ବୀପରେ ଛୁଟି କଟାଉଛନ୍ତି। ଛୁଟିଦିନର ଅନେକ ଫଟୋ ହିନା ଖାନ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ସିଜଲିଙ୍ଗ୍ ଅବତାର ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ବିକିନି ଏବଂ ସୁଇମ୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧି ହୀନା ତାଙ୍କର ସେକ୍ସି ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କ ତାରିଫ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ହିନା ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରକି ଜୟସଓ୍ବାଲଙ୍କ ସହ ଭ୍ୟାକେସନରେ ଯାଇଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଏହି ଛୁଟିରେ କ୍ବାଲିଟି ଟାଇମ୍ ସ୍ପେଣ୍ଡ କରିବାକୁ କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡ଼ୁନାହାନ୍ତି। କେତେବେଳେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ତ କେ​ତେବେଳେ ପୁଲରେ ଦୁହେଁ ଫ୍ଲୋଟିଙ୍ଗ୍ ବ୍ରେକଫାଷ୍ଟର ମଜା ନେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ହୀନା ଏବଂ ରକି ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ପଜେସିଭ ଅଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଟିଭି ଶୋ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ’ର ସେଟରେ ୨୦୦୯ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା। ହୀନା ଏହି ଶୋରେ ଲିଡ ଆକ୍ଟେସର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ରକି ଏହି ଶୋର ଏକ୍ସିକ୍ୟୁଟିଭ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଥିଲେ।

ହୀନା ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭ ଟିଭି ସିରିୟଲ୍ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ’ରୁ କରିଥିଲେ। ପାଖାପାଖି ୮ବର୍ଷ ଏହି ଶୋରେ ରହିବା ପରେ ସେ ଏହି ଶୋ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ କାରଣ ସେ ବୋହୂର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି କରି ଥକି ଯାଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ହିନା ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୧’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଶୋରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଅଲଗା ଇମେଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଟିଭି ଶୋ ‘କସୌଟି ଜିନ୍ଦଗୀ କି ୨’ରେ ହିନା କୋମଲିକା ଭୂମିକାରେ ଦେଖା ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଏହି ଶୋ ମଧ୍ୟ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ।

ସେ ୨୦୨୦ରେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ୭୨ତମ କାନ୍ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା। ହିନା କାନସ ୨୦୧୯ ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ଓ୍ବାକ୍ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଥମ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାହାଙ୍କୁ କାନ୍ସ ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ଚାଲିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ତାଙ୍କ ଲୁକକୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts