Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟେମେନ ଗଣହତ୍ୟାକୁ ନିନ୍ଦା କଲା ଜାତିସଂଘ, ସାଉଦିର ବିମାନ ଆକ୍ରମଣରେ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ ୭୦ ବିଦ୍ରୋହୀ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ନୟନଜୋରିକୁ ଓଲଟିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, କିଛି ଲୋକ ଚାପି ହୋଇ ରହିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକରେ ବିଜେପିକୁ ଝଟ୍‌କା, ଦଳ ଛାଡିଲେ ଶତାଧିକ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଓ କର୍ମୀ
  • ||
  • ୨୦ ମହଲା କୋଠାରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୫ ଆହତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୩୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୮୮ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୧୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୯ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୮୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୯୬୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ୩୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗାଡି ଭାଙ୍ଗିରୁଜି ଚୁରମାର୍
  • ||
  • ଶନିବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା : ବଢିବ ତାପମାତ୍ରା, କମିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା : ମହାନଦୀ ପୋଲରେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୫ ମୃତ
  • ||

୧୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲିଲେ ହିମାଂଶୀ , ଏବେ ଆସିମ ରିୟାଜଙ୍କ ସହ ହେଲା ନିର୍ବନ୍ଧ!

13/03/2020 at 5:20 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୦୩ : ବିଗ ବସ ସିଜନ ୧୩ ନିକଟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି | ଏହି ରିଆଲିଟି ଶୋ ୪ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥିଲା | ଏହି ରିଆଲିଟି ଶୋରେ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡି ହୋଇଛି | କାହା କାହା ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡି ହୋଇଛି ତ ଆଉ କାହା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ | କିଛି ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଛି | ‘ପଞ୍ଜାବର ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ’ ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା ନିଜର ୧୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଆସିମ ରିୟାଜଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା | ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଏହି ଫଟୋ ଆସିମାନସୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲା |

ଆସିମ ରିୟାଜ ବିଗ ବସ ସିଜନ ୧୩ରେ ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମଭାବ ନଜର ଆସୁଥିଲା | ଶୋର ଶେଷ ଦିନରେ ହିମାଂଶୀ ମଧ୍ୟ ଏହା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଆସିମଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଶୋ ସରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକସଙ୍ଗେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିମାଂଶୀ ଅସୀମଙ୍କୁ ନିଜ ମାଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋରେ ହିମାଂଶୀଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ଯେଉଁ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ସେଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ, ଉଭୟ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିସାରିଛନ୍ତି |

ହିମାଂଶୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋରେ ସେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ହୀରା ମୁଦି ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଫଟୋ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଭାବିଲେ ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ ନୁହଁ | ଫଟୋ ଜରିଆରେ ସେ ଏକ ଗହଣା ବ୍ରାଣ୍ଡର ଏନ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅସୀମ ରିୟାଜ ଏବଂ ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା ଏକ ଗୀତରେ ନଜର ଆସିବେ | ଗୀତର ସୁଟିଂ ଚାଲିଛି | ସୁଟିଂ ସମୟର ଅନେକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି |

   Related Posts