Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ସାବଧାନ! ଇଭେଣ୍ଟ ନାଁରେ ଚାଲୁଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ , ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ବି ସାମିଲ ବଡ଼ ବଡ଼ଘରର ଝିଅ, କଲେଜଛାତ୍ରୀ

6/01/2019 at 8:39 PM

ରାଂଚି ୬/୧- ରାଜଧାନୀରେ ହାଇଫ୍ରୋଫାଇଲ ଦେହ ବୟବସାୟ । ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାମିଲ ବି ଅଛନ୍ତି କଲେଜଛାତ୍ରୀ । ଇଭେଣ୍ଟ ଗୃପ ନାଁରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ରାକେଟ ପଛରେ ମୁଖ୍ୟ ହେଉଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ । ହେଲେ କେମିତି ଚାଲୁଥିଲା ଓ କିଏ ଥିଲେ ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ଯୋଗସୂତ୍ରକାରୀ ..ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ବିହାର ରାଜଧାନୀ ରାଂଚିରେ ଚାଲିଛି ହାଇ ଫ୍ରୋଫାଇଲର ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ । ଏହି ରାକେଟକୁ ଖୁବ ସତର୍କର ସହ ଚଲାଇଥାନ୍ତି । ଏହିଭଳି ଘଟଣାଟିଏ ପଦାକୁ ଆସିବାପରେ ହୋଇଛି ମହାଖୁଲାସା ।

ରାଂଚିର ପୂର୍ବ ଡ଼ିଏଏସପି ସିଟି ମହେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଖରେ ଜଣେ କଲେଜଛାତ୍ରୀ ଓ ଯୁବକଙ୍କୁ ରାତିରେ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରିବା ସମୟରେ ଧରିଥିଲା  ପୋଲିସ । ଏତେ ରାତିରେ କୁଆଡ଼େ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି  ପୋଲିସ ପଚାରିଥିଲା । ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ଇଭେଣ୍ଟ କଂପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି । ତେଣୁ ଫେରିବା ଡ଼େରିହୋଇଯାଇଛି ବୋଲି ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ । ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଡ଼ାକି ଥାନାରେ ବସାଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଫୋନ ନମ୍ବର ମାଗିଥିଲେ ବି ସେମାନେ ଦେଇ ନଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରି ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲା ପୋଲିସ ।

ସେମାନଙ୍କ ଫଟୋକୁ ବିଭିନ୍ନଥାନାରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲା ପୋଲିସ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫଟୋଛାଡ଼ିବା ପରେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଥିଲା ଠୋସ୍ ପ୍ରମାଣ ।  ୨୦୧୮ ମସିହା ୧୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଖରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଝିଅଟି ଅନ୍ୟଜଣେ ଯୁବକ ସହ ହୋଟେଲରେ ଥିବା ସମୟରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ଯୁବକଙ୍କୁ ନିଜର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେବାପରେ ପୋଲିସ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାର ଅଧିକ ଛାନଭିନ କରି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଛି, ଏହି ଘଟଣାରେ ୫/୬ ଇଭେଣ୍ଟ କଂପାନୀ ସଂପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।  ସେମାନେ ସୁନ୍ଦର ଝିଅଙ୍କୁ ଚାକିରୀ କରିବାକୁ କହି ଏହି ଖରାପ କାମରେ କଗାଉଥିଲେ । ସୁନ୍ଦର ଝିଅଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବା ନାଁରେ ପ୍ରଥମେ ଟଂକାର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ୫୦ ହଜାରରୁ ୧ ଲକ୍ଷ ରୋଜଗାର କରିବାକୁ କହିଥାନ୍ତି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ   ଏହି ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଉଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।

   Related Posts