Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ହାଇ-ପ୍ରୋଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ, ରାକେଟ୍‌ରେ ସାମିଲ୍ ଥିଲେ ଡ୍ୟାନ୍ସର

12/01/2020 at 11:03 AM

ମେରଠ ୧୨|୧: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମେରଠ ଜିଲ୍ଲାରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ଏଏଚଟିୟୁ ଟିମ୍ । ମେରଠ ରୋହଟା ରୋଡ୍ ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରେ ପୋଲିସ ସହ ଏଏଚଟିୟୁ ଟିମ୍ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ସଠାରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚାଲିଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏଏଚଟିୟୁ ଟିମ୍ ସେଠାରୁ ଦୁଇ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଦୁଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରୋହଟା ରୋଡ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ଦିନ ହେବ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ ଚାଲିଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା । ଫଳରେ ଏଏଚଟିୟୁ ଟିମ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଚଢାଉ ବେଳେ ପୋଲିସ ଏକ ବିଲ୍ଡିଂର ଦୁଇଟି ରୁମ୍‌ରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବତୀ ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ତିନି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ରାକେଟ୍ ର ଦଲାଲ ବିଏସଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଘରକୁ ଭଡା ସୂତ୍ରରେ ନେଇଥିଲା । ଏହି ରାକେଟ୍ ରେ ସଂପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ରାକେଟ୍ ର ଦଲାଲ, ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଚଢାଉ ସମୟରେ ସେଠାରୁ ବହୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ ହୋଇଛି । ଗ୍ରାହକ ପିଛା ଦୁଇରୁ ତିନି ହଜାର ଟଙ୍କା ନିଆଯାଉଥିଲା । ହରିୟାଣା ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଡକାଯାଉଥିଲା । ହ୍ବାଟସଆପ୍ ରେ ଯୁବତୀମାନଙ୍କ ଫଟୋ ପଠାଇ ଦାମ୍ ମୂଲଚାଲ କରାଯାଉଥିଲା ।

ମେରଠରେ ରେଡ୍ ଲାଇଟ୍ ଅଞ୍ଚଳ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ସାରା ସହରରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିବା ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସହରର ଶାସ୍ତ୍ରୀନଗର ଏବଂ ନୈୟର ପ୍ୟାଲେସ ପରେ ପୋଶ୍ କଲୋନୀରେ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା ।ଏଏଚଟିୟୁ ଟିମ୍ ୩ ମହିଳାଙ୍କ ସେମତ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

   Related Posts