Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଲାଗିଥିଲା ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରା : ପଙ୍ଖା ସ୍ୱିଚ ଅନ୍ କରିବାରୁ ଉଡିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ହୋସ୍

1/06/2019 at 12:36 PM

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଟିହାରୀର ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଟେଲ ରୁମ ପଙ୍ଖାରେ ଲାଗିଥିଲା ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରା । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଏହି ରୁମରେ ରହିଥିଲେ । ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରା ଦେଖି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପ୍ରସାଦ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ହୋଟେଲରେ ଲାଗିଥିବା ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରା, ପଙ୍ଖା, ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କ ଲାପଟପ, ମୋବାଇଲ ଫୋନ, ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଉପକରଣ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । 

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦିଲ୍ଲୀ ଏନସିଆରରୁ ଟିହାରୀ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଏବଂ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ହୋଟେଲରେ ରୁମ ନେଇ ରହିଥିଲେ । ରାତିରେ ସେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବାବେଳେ ସେ ପଙ୍ଖାର ସ୍ୱିଚ ଅନ୍ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପଙ୍ଖା ଚାଲିନଥିଲା । ସେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ନଜର ପଙ୍ଖାରେ ଥିବା ଏକ ଲାଇଟ ଇଣ୍ଡିକେଟର ଉପରେ ପଡିଥିଲା ।  ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ସେଠାରେ ୱାୟାରଲେସ କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଛି । ଏହା ଦେଖି ସେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ ।

ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ସେ ହୋଟେଲର ରିସେପ୍ସନ କାଉଣ୍ଟରକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ କେହିନଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ସିଧା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ତଦନ୍ତ କରିଥିଲା । ହୋଟେଲ ମାଲିକ ବିରୋଧରେ ସାଇବର କ୍ରାଇମ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts