Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

Hero ର ଧମାକେଦାର ଅଫର୍ : ସ୍କୁଟିରେ ୧୫ ହଜାର, ବାଇକରେ ୧୦ ହଜାର ରିହାତି

6/07/2020 at 3:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୦୭ : Hero MotoCorp କମ୍ପାନୀ ଭାରତରେ BS-4 ସ୍କୁଟର-ବାଇକ ଉପରେ ବମ୍ପର ରିହାତି ଅଫର ଦେଉଛି | ଦେଶରେ ଏପ୍ରିଲ ୧ ତାରିଖରୁ BS6 ମାନକ ଲାଗୁ ହୋଇଛି | ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଅଟୋ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆଶ୍ବସ୍ତି ଦେଇ ଲକଡାଉନ ଅବଧି ଶେଷ ହେବାର ୧୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ BS-4 ଗାଡି ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି | ଫଳରେ ଯେଉଁ କମ୍ପାନୀ ପାଖରେ ଇନ୍ଭେଣ୍ଟାରୀ ଅଛି ସେମାନେ ଅଫର ଦେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଅନଲାଇନ ବୁକିଙ୍ଗ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି |

BS-4 ବାଇକରେ ୧୦ ହଜାର ଓ ସ୍କୁଟରରେ ୧୫ ହଜାର ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି | କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଏହି ଅଫର ଅନଲାଇନ ବୁକିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ | କାରଣ ଲକଡାଉନ ଶୋ’ରୁମ ବନ୍ଦ ରହିଛି | Hero MotoCorp କହିଛି ଯେ ତା ପାଖରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଖାପାଖି ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ BS-4 ଦୁଇ ଚକିଆ ଗାଡି ଅଛି | ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା |

କରୋନା ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ଦୁଇ ଚକିଆ ବାହନ ନିର୍ମାତା କମ୍ପାନୀ Hero MotoCorp ନିଜ ପ୍ଲାଣ୍ଟକୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୪ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା | ଏହା ପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଵିନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା |

ଫେଡେରେସନ ଅଫ ଅଟୋମୋବାଇଲ ଡିଲର୍ସ ଆସୋସିଏସନ (FADA) କହିଛି ଯେ ଭାରତରେ ପାଖାପାଖି ୭ ଲକ୍ଷ BS-4 ଦୁଇ ଚକିଆ ଗାଡି ଡିଲର୍ସଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି | ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୩ ହଜାର ୮୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା | ସେଥିରୁ ୧.୫ ଲକ୍ଷ BS-4 ଗାଡି ବିକ୍ରି ହୋଇସାରିଛି | କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ହୋଇପାରିନାହିଁ |

   Related Posts