Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହଙ୍ଗା ହେଲା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ୍, ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ୩ ଗୁଣା ବଢିଲା ଦାମ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କିରାଣୀ, ମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ନେଉଥିଲେ ୬୦୦ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଆଜି ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ, ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ-୧୪ ପ୍ରତିଭାଦୀପ୍ତ ମହିଳା
  • ||
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ସର୍ଟଫିଲ୍ମ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍ ‘ସୋ-କେଶ୍ ୨୦୨୦’ର ପୁରସ୍କାର ବିତରଣୀ, ୧୨ଟି ବର୍ଗରେ ରହିଛି ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭନ୍ ନିରାଶ, କହିଲେ- ‘ପିଚ୍ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଖେଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ କଟା ଅଂଶ, ହତ୍ୟା ପରେ ଫିଙ୍ଗାଯାଇଛି !
  • ||
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରେ ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ହେମା ମାଳିନୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ : ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ହେମା କହିଲେ…

12/07/2020 at 1:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୭ : ସାରା ଦେଶରେ ଲଗାତାର କରୋନା ମାମଲା ବିଧି ବଢି ଚାଲିଛି | ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଚକିତ କଲା ଭଳି ଖବର ଆସିଛି | ଗତକାଲି ରାତିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହେବାପରେ ନାନାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି | ରବିବାର ସକାଳୁ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ମା’, ଭାଇ, ଭାଉଜ ଓ ଝିଆରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହେବାପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନ୍ୟ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ମିଛ ଖବର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ତାଲିକାରେ ଡ୍ରିମଗାର୍ଲ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛି | ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରି ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |

ହେମା ମାଳିନୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଖବର ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଦେଓଲ ଏହାକୁ ମିଛ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଏହି ମାମଲାରେ ନିଜେ ହେମା ମାଳିନୀ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ରାଧେ ରାଧେ…କିଛି ଲୋକ କିଛି ମିଛ ଖବର ଶୁଣି ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ନୁହେଁ, ମୁଁ ପୁରା ଭଲ ଅଛି |’

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ହେମାଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଦେଓଲ ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରିରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମା’ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନେଇ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଖବର ସମ୍ପୂର୍ଣ ମିଥ୍ୟା | ଏହି ମିଥ୍ୟା ଖବର ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ନ କରିବାକୁ ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ |

   Related Posts