Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

୭୩ ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳିଲେ ହେମା ମାଳିନୀ, ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲଙ୍କୁ ଅମିତାଭ ଦେଲେ ସ୍ପେସାଲ୍ ସରପ୍ରାଇଜ୍

16/10/2021 at 10:31 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୧୦: ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଆଜିକାଲି କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତି ୧୩କୁ  ହୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏଥର କେବିସି ୧୩ ର ଚମତ୍କାର ଶୁକ୍ରବାର ଏପିସୋଡରେ ଶୋଲେ କାଷ୍ଟର ରିୟୁନିୟନ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଏଭରଗ୍ରୀନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେମା ମାଳିନୀ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରମେଶ ସିପି ଏବଂ ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଶୋଲେ ସୁଟିଂ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ମଜାଳିଆ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଶୋ’ରେ ଉଭୟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ହେମା ମାଳିନୀ ଶୋଲେର କିଛି ସିନ୍ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଭିଡିଓ କଲିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଦେଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ହେମା ମାଳିନୀ ଆଜି ତାଙ୍କର ୭୩ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ତାଙ୍କୁ କେବିସି ୧୩ ଟିମ ତରଫରୁ ସ୍ପେସାଲ୍ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ମିଳିଛି। କେବିସି ୧୩ ରେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଚମତ୍କାର ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଟିମ୍ ଶୋଲେର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ, ଯାହା ଦେଖି ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ ଖୁସିର କୌଣସି ସୀମା ରହି ନଥିଲା। ସେହି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ରେଶମା ପଠାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ଯିଏ ଶୋଲେରେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ବଡି ଡବଲ ଥିଲେ। ଶୋଲେରେ ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ ପାଇଁ ରେଶମା ସମସ୍ତ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ସିନ୍ କରିଥିଲେ। ରେଶମା ହେମା ମଲିନୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ଅରେ ୱ ବସନ୍ତୀ, ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା, ମୋତେ ଜାଣି ପାରିଲ, ଏହା ଶୁଣି ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେ କିଛି ବିଶେଷ ସ୍ମୃତି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଏକ ଭିଡିଓ କଲ କରାଯାଇଥିଲା, ଯିଏ ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମରେ ଭେରୁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ହି-ମ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ। ଶୋଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରମେଶ ସିପି ହଟ ସିଟ୍ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ରେମେଶ ସିପି ଏବଂ ହେମା ଜିତିଥିବା ଟଙ୍କା ହେମା ମାଲିନି ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ଦାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଅର୍ଥରେ ମଥୁରାରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା କରାଯିବ।

   Related Posts