Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

କରୋନାରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଯଜ୍ଞ କରିବାକୁ କହିଲେ ହେମା: ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲା ପରେ ଡିଲିଟ୍ କଲେ ପୋଷ୍ଟ

8/06/2021 at 4:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୦୬: ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମାମଲା କ୍ରମାଗତ ହ୍ରାସ ପାଉଛି। ସଙ୍କଟ ସମୟରେ, ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, କେତେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ କରୋନା ଭାଇରସରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେମା ମାଳିନୀ କରୋନା ମହାମାରୀକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଏପରି ଏକ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ହେମା ମାଳିନୀ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡିଲିଟ୍ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ବାସ୍ତବରେ ହେମା ମାଳିନୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ପ୍ରାଚୀନ କାଳରୁ ଆମ ଦେଶରେ ଯଜ୍ଞକୁ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିଗୁଡ଼ିକୁ ଶୁଦ୍ଧ କରିବାର ସଠିକ୍ ଉପାୟ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଆଜି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ମହାମାରୀ ଏବଂ ପରିବେଶ ପ୍ରକୋପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛି। ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟରେ, ମୁଁ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏହି ମହାମାରୀକୁ ପରାସ୍ତ ନକରିଛନ୍ତି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ପାରିବାରିକ ଯଜ୍ଞ କରିନ୍ତୁ ।‘

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ, ‘ଏହି ପ୍ରତିକାରର କୌଣସି ଧର୍ମ କିମ୍ବା ଜାତି ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ପରିବେଶକୁ ଶୁଦ୍ଧ କରିବା ଏବଂ ମାନବିକତାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସରଳ ଉପାୟ । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିଡିଓଟିକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts