Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଧୂଆଁଧାର ଶତକ ଓ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ଦମଦାର ଫିଫ୍ଟି: ୮ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ହରାଇଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ
  • ||

ଶହେ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ପାଇଁ ସତ ! ହେଲମେଟ୍ ଚେକିଂ ବେଳେ ପୋଲିସକୁ ତାଜୁବ କରିଦେଲେ ଯୁବକ

16/11/2018 at 3:30 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୬|୧୧: ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ପୋଲିସକୁ ତାଜୁବ କରିଦେଲେ  ସ୍ପିଡ୍ ବାଇକର ଯୁବକ । ପକେଟରୁ ରକ୍ତ ଭିଜା ଛୁରୀ ବାହାର କରି ଯୁବକ ଯାହା କହିଲେ, ସେଥିରେ ଖୋଦ୍ ପୋଲିସ ଅଫିସର ବି ଚକିତ ହୋଇଗଲେ । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ  ନିକଟରେ  ଚିକ୍କାବଲ୍ଲାପୁରା ପୋଲିସ  ହେଲମେଟ୍ ଚେକିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଏକ ସ୍ପିଡ୍‌ ବାଇକ୍‌ରେ ଆସୁଥିବା ବିନା ହେଲମେଟଧାରୀ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ  ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଅଟକାଇଥିଲେ । ହେଲମେଟ୍ ପିନ୍ଧି ନଥିବାରୁ ଗାଡିର କାଗଜପତ୍ର ସହ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ତା ସହ ୧ ଶହ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ଦେବା ବଦଳରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପକେଟ୍‌ରୁ ଏକ ରକ୍ତ ଭିଜା ଛୁରୀ ବାହାର କରିଥିଲା । ଆଉ କହିଥିଲା, ‘ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦିଅନ୍ତୁ, ମୁଁ  ମୋ ସାଙ୍ଗକୁ ଛୁରୀ ଭୁଷିଦେଇଛି ଏବଂ ଥାନାକୁ ଯାଉଛି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ।’ ଯୁବକଙ୍କ ଏପରି କଥା ଶୁଣି ହଠାତ୍ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠାରୁ ପୁରା ଘଟଣା ଶୁଣିବା ପରେ ଛୁରୀଟିକୁ ଜବତ କରି ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ ।

ଗିରଫ ଯୁବକ ଜଣକ ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ସନ୍ଦିପ ସେଟ୍ଟି । ଚିକ୍କାବଲ୍ଲାପୁରା ବାସିନ୍ଦା ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ସନ୍ଦୀପ୍  ଜଣେ ସ୍ନାତ୍ତକ । ସେ ତାର ସାଙ୍ଗ ଦେବରାଜ ସହ ମିଶି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା। ଖାଇବା ତେଲର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା  ଦେବରାଜ ଅଧିକ ଲାଭର ଲୋଭ ଦେଖାଇ  ସନ୍ଦୀପ୍ ଠାରୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲା । ସେହି ଟଙ୍କାକୁ ରିଅଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଇ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବାର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲା ଦେବରାଜ । କିନ୍ତୁ ତାହା କରିନଥିଲା ଦେବରାଜ । ସନ୍ଦୀପ୍ ତାକୁ ବାରମ୍ବାର ମାଗୁଥିଲେ ବି ଦେବରାଜ ତା ଟଙ୍କା ଫେରାଉ ନଥିଲା ଓଲଟା ଗାଳି ଗୁଲଜ କରୁଥିଲା । ତେଣୁ ତାକୁ ଶେଷରେ ଛୁରୀ ଭୁଷି ଦେଇଥିଲା ସନ୍ଦୀପ୍ । ଗୁରୁତର ଆହତ ଦେବରାଜ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅଛି ।

   Related Posts