Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ବାହାନା କରି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଛାତକୁ ନେଇଗଲା ମହିଳା, ଜଣ ଜଣ କରି ୫ ଜଣଙ୍କୁ ତଳକୁ ଫୋପାଡ଼ିଦେଲା

1/11/2020 at 8:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୧୧:​‌ ମଣିଷର ମାନସିକତା ଧିରେ ଧରେ ତଳସ୍ତରକୁ ଖସିବାକୁ ବସିଲାଣି ! ନିଜର ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ବି ଭୁଲୁଛି ଆଜିର ଆଧୁନିକ ମଣିଷ। କ୍ରୋଧ ସମ୍ବରଣ କରିବା​‌ରେ କିଛି ଲୋକ ବିଫଳ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏଭଳି ଏକ ଛାତିଥରା ଘଟଣା ଘଟିଛି ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ସାହିବଗଞ୍ଜରେ।

ଟିଭି ଦେଖୁଥିବା ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ବାହାନା କରି ଦୁଇ ମହଲା ଛାତକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା ଜଣେ ମହିଳା। ସେଠାରୁ ଜଣ ଜଣ କରି ସବୁ ପିଲାଙ୍କୁ ତଳକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା। ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବିହାରୀ ଲାଲ ମଣ୍ଡଳ ଭବନରେ କିଛି ପିଲା ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲେ। ସେଠାକୁ ଜଣେ ପଡ଼ୋଶୀ ମହିଳା ଆସି ସେମାନଙ୍କୁ ଦୁଇ ମହଲା କୋଠାର ଛାତକୁ ଡାକି ନେଇଥିଲା। ସେଠାରୁ ଜଣ ଜଣ କରି ସବୁପିଲାଙ୍କୁ ତଳକୁ ଫୋପାଡ଼ିଥିଲା। ତେବେ ଏହା ଦେଖି ତଳେ ଥିବା ଶର୍ମିଳା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀ ପିଲାଙ୍କୁ ଧରିନେଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଦୁଇ ପିଲା ଅଂଶ କୁମାର ମଣ୍ଡଳ ଓ ଆୟୁଷ କୁମାର ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ପିଲାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିବା ଯୁବକ ବୁଧନ ମଣ୍ଡଳ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତର ଅଂଶ କୁମାରଙ୍କୁ ରେଫର କରିଛନ୍ତି। ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେଠାରେ ୧୦ ଜଣ ପିଲା ଥିଲେ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ମହିଳା ଛାତରୁ ତଳକୁ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ।

ଖବର ପାଇ ଏସଡିପିଓ ବିଜୟ ଆଶିଷ କୁଜୁର ଓ ନଗର ଥାନା ଏଏସଆଇ ପ୍ରମୋନ କୁମାର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

   Related Posts