Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

‘ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ କୌଣସି ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ରହିପାରିବି ନାହିଁ, ବାପା ହୋଇଥିଲେ ବି ନା…’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆରାଧନାଙ୍କ ମନରୁ ଯାଉନି କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଡର

17/07/2021 at 3:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୦୭ : ‘ତାରକ ମେହେତା କା ଉଲଟା ଚଷମା’ ଟିଭି ଜଗତର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ’ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ । ଏହି ଶୋ ୧୨ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଆସୁଛି । ଶୋ’ର ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ଘରେ ଘରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋ’ରେ ସ୍ପ୍ଲିଟ୍ସଭିଲା ୧୨ ଖ୍ୟାତି ଆରାଧନା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିକଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଶୋ’ର ଅନ୍ୟ କଳାକାରଙ୍କ ପରି ସେ ମଧ୍ୟ ଶୋ’ର ଦର୍ଶକ ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କଠାରୁ ଅପାର ପ୍ରେମ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ, ଆରାଧନା ଶର୍ମା କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ନେଇ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

I feel restless and irritated if I skip my workout even for a single day: Aradhana  Sharma - Times of India

ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର୍ ପଥରେ ଆସିଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ନେଇ ଆରାଧନା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା କିଛି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଏହା ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଘଟିଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ପୁଣେରେ ପଢୁଥିଲି, ଏବଂ ମୁଁ ଏହାକୁ ମୋ ଜୀବନରେ କେବେବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଅନେକ ମଡେଲିଂ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଉଥିଲି, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲା ଯିଏକି ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ କାଷ୍ଟିଂ କରୁଥିଲା ।

ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ରିଡିଙ୍ଗ୍ ରାଞ୍ଚିରେ ଥିଲା । ମୁଁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଥିବାବେଳେ ସେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମୋତେ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନଥିଲି ଯେ ଏହା କ’ଣ ଘଟୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ଠେଲିଦେଲି ଏବଂ କବାଟ ଖୋଲି ପଳାଇଗଲି । ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦ ଥିଲା । କିଛି ଦିନ ଧରି ମୁଁ ଏହାକୁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରିପାରିଲି ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ଏହା ଘଟିଥିଲା, ମୋତେ ୧୯ କିମ୍ବା ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିଥିଲି ।

ଆରାଧନା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି- ‘ଏହି ଘଟଣା ସହିତ ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ମୁଁ କୌଣସି ପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ରହିପାରିଲି ନାହିଁ, ଏପରିକି ମୋ ବାପାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ । ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ମା’ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ଆମର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଆମକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ମହିଳାମାନେ କେବଳ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ସେମାନେ ବଡି ସେମିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ କାଜୁଆଲ୍ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ।

   Related Posts