Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

‘ହୱା ସିଂହ’ ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କଲେ ସଲମାନ…ପରଦାରେ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରିବେ ସୁରଜ

5/02/2020 at 2:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ୫|୨: ବଲିଉଡରେ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରିବେ ସୁରଜ ପଞ୍ଚୋଲି। ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ସୁରଜ ପାଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ହିରୋ’ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଏକ ପ୍ରକାରର ପରଦାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା। ଏବେ ଏକ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଭିନେତା ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ ସୁରଜ। କ୍ୟାପ୍‌ଟେନ୍ ହୱା ସିଂହଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ସୁରଜ। ଏହି ବାୟୋପିକ୍‌କୁ ନେଇ ସୁରଜ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

ପ୍ରଖ୍ୟାତ ବକ୍ସର ହୱା ସିଂହଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ ଏହି ଫିଲ୍ମ। ସୁରଜଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ସଲମାନ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଫାଷ୍ଟ୍‌ ଲୁକ୍‌କୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସୁରଜ ଜଣେ ପହିଲମାନ୍‌ଙ୍କ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ପୋଷ୍ଟରରେ ସେ କ୍ଷୀର ପିଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ହରିୟାଣାରେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ହୱା ସିଂଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଭାରତୀୟ ସେନାବାହିନୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ୧୯୬୬ ଓ ୧୯୭୦ ମସିହାରେ ଏସିଆନ୍‌ ଗେମ୍ସରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ହାସଲ କରି ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ହୱା ସିଂହ। ୧୯୬୬ମସିହାରେ ତାଙ୍କୁ ‘ଅର୍ଜୁନ’ ପୁରସ୍କାର ଦେଇ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା। ୧୯୬୧ ରୁ ୧୯୭୨ ମସିହା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଲଗାତାର ୧୧ ବର୍ଷ ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନ୍‌ଶିପ୍‌ ଜିତିଥିଲେ।

ଅବସର ନେବା ପରେ ସେ ନୂଆ ପ୍ରତିଭାମାନଙ୍କୁ ବକ୍ସିଂ କୋଚିଂ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସେ ଦ୍ରୋଣାଚାର୍ଯ୍ୟ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୦୦ ମସିହାରରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଫିଲ୍ମ ‘ହୱା ସିଂହ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ପ୍ରକାଶ ନାମ୍ବିୟର ଦେବେ। କମଲେଶ ସିଂହ କୁଶବାହ ଓ ସେମ୍‌ ଏସ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଡିସ୍‌ ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି। ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ହରିୟାଣିଆରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ସୁରଜ ପାଞ୍ଚୋଲି ଅଭିନୟ କରିବେ। ଫିଲ୍ମର ଅନ୍ୟ କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ।

   Related Posts