Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

କ୍ୟୁବା ରାଜଧାନୀ ହାଭାନାରେ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ

19/05/2018 at 5:04 AM

କ୍ୟୁବା ରାଜଧାନୀ ହାଭାନାରେ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ। ଉଡାଣ ଭରିବାର କିଛି ସମୟପରେ ବିମାନଟି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ ଶିଶୁ ଏବଂ ୯ ଜଣ ବିମାନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କସମେତ ୧୦୫ ଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ବିମାନଟି ଉଡାଣ ଭରିବାବେଳେ ଏଥରେ ୧୧୪ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ନିଶ୍ଚିତମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବଞ୍ଚିଥିବା କିଛି ଗୁରୁତର ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଡାକ୍ତରଖାନରେ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି।ସେମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଏବେ ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ରହିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଶୁକ୍ରବାର କ୍ୟୁବାର ରାଷ୍ଚ୍ରାୟତ୍ତ ଏୟରାଲାଇନର ବୋଇଙ୍ଗ ୭୩୭ ବିମାନଟି ଉଡାଣ ଭରିବାପରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ୯ ଜଣ ବିମାନ କର୍ମଚାରୀ ଓ ୧୦୪ ଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ବିମାନଟି ହୋଲଗୁଇନ ସହର ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲା। ହେଲେ କୌଣସି କାରଣରୁ ବିମାନରେ ଅଗ୍ନିସଂଯୋଗ ଘଟି ଏହା ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

Leave a Reply

   Related Posts