Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ପାଲଟିଗଲା ରାକ୍ଷସ, ୨୦ ବର୍ଷରେ ପରିବାରର ୫ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

24/09/2021 at 12:22 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୨୪।୦୯ :  ଭୟଙ୍କର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ସମ୍ପତ୍ତି ହାତେଇବାକୁ ୨୦ ବର୍ଷରେ ପରିବାରର ୫ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା । ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧିକୁ ଶେଷରେ ଧରିଛି ପୋଲିସ । ୪ଟି ହତ୍ୟା କରି ଖସି ଯାଉଥିବା ଅପରାଧି ଲିଲୁ ତ୍ୟାଗୀ ପଞ୍ଚମ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ଧରା ପଡିଯାଇଛି । ଜେରା ବେଳେ ସେ ସବୁ କଥା ମାନିଯାଇଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁରାଦନଗର ବସନ୍ତପୁରର ବ୍ରିଜେଶ ତ୍ୟାଗୀଙ୍କ ପୁଅ ରେସୁ ତ୍ୟାଗୀ ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ୮ ତାରିଖରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ୧୫ ତାରିଖରେ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ତଦନ୍ତ କରି ପୋଲିସ ରେସୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଶଙ୍କା  କରିଥିଲା । ପରେ ପୋଲିସ ରେସୁଙ୍କ ଦାଦା ଲିଲୁ ଓ ସହଯୋଗୀ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ତ୍ୟାଗୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଲିଲୁକୁ ଜେରା ପରେ ପୋଲିସ ଆହୁରି ଅନେକ ଚକିତ କଲା ଭଳି ତଥ୍ୟ ପାଇଥିଲା । ସେ କହିଥିଲା ଯେ, ପୂର୍ବରୁ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିସାରିଛି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଲିଲୁର ୩ ଜଣ ଭାଇ ଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ଥିଲା । ଜମି ହାତେଇବା ପାଇଁ ଲିଲୁ ବଡ ଭାଇ ସୁଧୀରକୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସୁପାରୀ ଦେଇ ମାରିଦେଇଥିଲା । ପରେ  ସୁଧୀରର ଝିଅ ପାୟଲକୁ ବିଷ ଦେଇ, ୩ ବର୍ଷ ପରେ ତା ବଡ ଭଉଣୀକୁ ହତ୍ୟା କରି ହିଣ୍ଡନ ନଦୀରେ ଭସାଇ ଦେଇଥିଲା । ଏପରି ଭାବେ ଲିଲୁ ସୁଧୀରର ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ହାତେଇ ନେଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ ଲିଲୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଇ ବ୍ରିଜେଶ ତ୍ୟାଗୀର ପରିବାରକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲା । ୮ ବର୍ଷ ତଳେ ସେ ବ୍ରିଜେଶର ବଡ ପୁଅ ନୀଶୁକୁ ହତ୍ୟା କରି ମୃତଦେହକୁ ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇତିଲା । ଶେଷରେ ସେ ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ୮ ତାରିଖରେ ବ୍ରିଜେଶଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ରିଶୁକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ୨ ପୁତୁରାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଲିଲୁ ବ୍ରିଜେଶ ଓ ତା ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଲିଲୁ ଧରା ପଡିଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts