Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଆଜିଠାରୁ ୧୫ ଦିନ ସମ୍ବଲପୁର ବାର୍ ବନ୍ଦ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ସୋର : ସରିଥିଲା ନିର୍ବନ୍ଧ, ହେଲେ ପଡିପାରିଲାନି ହାତଗଣ୍ଠି, ଶେଷରେ କାହିଁକି ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ ?
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରୁ ଇନ୍ଦୋର ଯାଉଛନ୍ତି ୧୩ ଜୀବଜନ୍ତୁ, ଧଳା ବାଘୁଣୀ ଓ କଳା ବାଘ ସାମିଲ
  • ||
  • ସୋର : ରୂପା ରାଧାକୃଷ୍ଣ ମୂର୍ତ୍ତି ନେଇଗଲେ ଚୋର, ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ବି ଲୁଟ୍
  • ||
  • କଟକ : କୁମ୍ଭମେଳା ଫେରନ୍ତା ୧୩ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ରେଳ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଯାଞ୍ଚ କଡାକଡି
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପ୍ରତିବାଦ, ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ବଳ୍ପ ସଂଖ୍ୟକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନେଇ ହେବ ପୁରୀର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାହିଯାତ, କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଉପରେ ରହିବ ନଜର
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ପୋଲିସ-ନକ୍ସଲ ଗୁଳିବିନମୟ : ଜଣେ ନିହତ, ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମହୁଲ ବୋଝେଇ ମିନିଟ୍ରକ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ସ୍ବଳ୍ପ ସଂଖ୍ୟକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନେଇ ହେବ ପୁରୀର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାହିଯାତ, କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଉପରେ ରହିବ ନଜର
  • ||

ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ହେଲାନି ପ୍ରେମିକ, ସୁପାରୀ ଦେଇ ହତ୍ୟା କଲା ପ୍ରେମିକା : କିଲର୍ ସହ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ହୋଇଥିଲା ଚୁକ୍ତି !

28/02/2021 at 12:51 PM

ନାଗପୁର,୨୮/୦୨: ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ ଓ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି । ପରେ ପ୍ରତାରଣାର କରୁଣ ପରିଣତି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନାଗପୁରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ।  ପ୍ରେମିକ ନିଜର ୨୦ ବର୍ଷୀୟା ପ୍ରେମିକାକୁ ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ବିବାହ ନ କରିବାରୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା ତାଙ୍କର ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭରତ ଗୁଜରଙ୍କୁ ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁପାରୀ ଦେଇ ଯୁବତୀ ହତ୍ୟା ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କରିଥିଲେ । ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଭରତଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଫେବୃଆରୀ ୨୫ରେ ଭରତ ପ୍ରେମିକ ଚନ୍ଦୁ ମହାପୁରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ୨ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଭରତଙ୍କ ସମେତ ଚନ୍ଦୁଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ତଥା ହତ୍ୟା ପାଇଁ ସୁପାରୀ ଦେଇଥିବା ଯୁବତୀ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । କାରଣ ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା ଯୋଜନାରେ ସାମିଲ ଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଏକାସାଙ୍ଗରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଭରତ ଚନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଏକ ନିକାଞ୍ଚନ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍‌ରେ ଏକାଠି ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଭରତ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଶକ୍ତ ଆଘାତ ଦେବା ସହ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ପରେ ସେ ଚନ୍ଦୁଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ୨୦୦ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚତା ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ କ୍ରସର ମାଇନ ମଧ୍ୟକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଭରତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ବାଇକ୍‌ରେ ଯାଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଚନ୍ଦୁ ଓ ଭରତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବରୁ କେତେକ ଆର୍ଥିକ ବିବାଦ ଥିବାରୁ ଭରତ ନିଜର ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ମାନିଥିଲା ।

   Related Posts