Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା, ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲେ ପଡୋଶୀ

9/09/2020 at 7:29 AM

ନୟାଗଡ ୦୯।୦୯: ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଇଟାମାଟି ଥାନା ବାଉଁଶଗାଡିଆ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଜଣଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମୃତକ କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ମହାପାତ୍ର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ମିଳିଥିବା ଖବରଅନୁଯାୟୀ, ଜମିବାଡ଼ିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ନେଇ କ୍ଷେତ୍ରବାସୀଙ୍କ ପରିବାର  ଓ ପଡୋଶୀ ପରିବାର ସହିତ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଥିଲା । ଗତକାଲି ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ପରିବାର ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା , ଏବଂ ଏଥିରେ ୨ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମଣିଷ ମନରେ ଥିବା ରାଗକୁ ରୋକିବ ବା କିଏ । ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ୨ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ଥମିନଥିଲା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ଅତି ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଯାହାକି ପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଲୋଡନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ସାଧାରଣରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଯେତେ ସଚେତନ କଲେ ମଧ୍ୟ , ସେମାନେ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେବା ଭଳି ବାରମ୍ବାର କରିଚାଲୁଛନ୍ତି । ପ୍ରତିଦିନ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଲୋକମାନେ ସଦସର୍ବଦା ଆଇନ୍‌କୁ ହାତ ନେଉଛନ୍ତି । ଏବଂ ଯାହାର ପରିଣତି ହେଉଛି, କାହାର ମୃତ୍ୟୁ କିମ୍ବା ଆହତ ହେଉଛନ୍ତି ।  

   Related Posts