Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି: ମିନିବସରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ବାଲିନାଶିରେ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଗୋଡ଼େଇ ଗୋଡ଼େଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ବେଆଇନ୍ ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫାଇନ୍ ଲଗାଇଲେ ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: କଲୋନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ୨ ବଖରା ଘର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||
  • ବରଗଡ : ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଜଣ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’, ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହେବ ସହାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହୋଟେଲ୍ ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ BMCର କଡା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ଲଗାଅ ଫୁଡ୍ ସେଫ୍ଟି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ! କକାକୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହତ୍ୟା କଲା ପୁତୁରା

14/10/2020 at 10:10 AM

କେନ୍ଦୁଝର ୧୪।୧୦: ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଗଲା ଦିଅରର ଜୀବନ । ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟ ଥାନା ଫୁଲଝର ଗାଁରେ ।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ଆଠଟା ସମୟରେ ସେହି ଗାଁର ଗଣେଶ୍ୱର ଖୁଣ୍ଟିଆ ପ୍ରଚୁର ମଦ ପିଇ ସେହି ଗାଁ ରେ ରହୁଥିବା ତାର ବଡ ଭାଇ ଦୁଶାସନ ଘରେ ନଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା ।  ଭାଉଜ ସହ ଅନୈତିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ତାର ପୁତୁରା ଦେବାଶିଷ ହାବୁଡରେ ପଡିଯାଇଥିଲା । ପୁତୁରା ଦେବାଶିଷ ଏଥିରେ ଉକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଅତି ବିଭତ୍ସ ଭାବରେ କକା ଗଣେଶ୍ବରକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ।

ଖବର ପାଇ ନୟାକୋଟ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ମା ଓ ପୁଅକୁ ଅଟକ ରଖିଛି । ସେହିପରି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁଛି । ତେବେ ଆଜି ସକାଳ ସମୟରେ ପୋଲିସର ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ମଦ୍ୟ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।   

ସ୍ଥାନୀୟଲୋକଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଗଣେଶ୍ବର ପୂର୍ବରୁ ସବୁବେଳେ ମଦ୍ୟ ପାନ କରି ଗାଁରେ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିବା ସହ ଅସାମାଜିକ କାମରେ ଲିପ୍ତ ରହିଥାଏ । ଏପରିକି ସେ ମଦ୍ୟ ପାନ କରି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସବୁ ବେଳେ ମାରପିଟା କରୁଥିଲା, ଏଥିପାଇଁ  ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ତାକୁ ଛାଡି ପଳାଇଯାଇଛି । ଏହା ପରେ ଗଣେଶ୍ବର ପୁଣି ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲା ହେଲେ ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ମଦ୍ୟପାନ କରି ନିର୍ଯାତନ ଦେବାରୁ ସେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛି ।

ତେବେ ପୋଲିସ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଯାହା ଜଣା ପଡିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଗଣେଶ୍ବରକୁ ଛାଡି ଚାଲିଯିବା ପରେ ,  ଭାଉଜ ସହ ତାର ସଂମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାର ଭାଉଜକୁ କିଛି ଦିନ ପାଇ ନେଇ କେଉଁଆଡେ ପଳାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ତାର ବଡଭାଇ ଦୁଶାସନ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଘରୁ ବାହାରିଯାଇ ତାର ସାନ ଭାଇ ଠାରୁ ଅଲଗା ସେହି ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ବଡ ଭାଇ ଦୁଶାସନ ଘରେ ନଥିବା ସମୟରେ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଗଣେଶ୍ବର ଭାଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଭାଉଜ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ପୁତୁରା ହାବୁଡରେ ପଡିଯାଇଥିଲା । ଘଟଣାରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ହେଲେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । 

   Related Posts