Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ବ୍ୟବସାୟୀ କୁଶ ଭାରତୀ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ : ସ୍ୱାମୀ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ପୋଡି ମାରିଦେଇଥିଲେ ପତ୍ନୀ, ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଗିରଫ

20/09/2021 at 8:13 AM

ବାଲେଶ୍ୱର ୨୦।୦୯: ବାଲେଶ୍ବରର ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟୀ କୁଶ ଭାରତୀ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ପୋଲିସ । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ମିଶି କୁଶଙ୍କୁ ନିଆଁରେ ପୋଡି ମାରି ଦେଇଥିବା ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି । ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବାପି ଓରଫ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଜେନାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ କୁଶଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ରାତିରେ କୁଶ ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇ ବାହାର ପଟୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ। ଯୋଜନାବନ୍ଧ ଭାବେ କୁଶକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେଦିନ ଥିଲା ୨୦୧୯ ଡିସେମ୍ବର ୩ ତାରିଖ । ଶୀତ ରାତି, କୁଶ ଭାରତୀ ତାଙ୍କ ନିଜ ଘରେ ଶୋଇଥିଲେ ।  ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନା ସୁନ୍ଦୁରୀ ଗାଁରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରେ ସେ CCTV ଲଗାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେଦିନ CCTVକୁ ଅଚଳ କରିଦେଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ । ଆଉ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କୁଶଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇ ବାହାର ପଟୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ । ପୂରା ନାଟକ ରଚିଥିଲା କୁଶଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ  ବାପି ଓରଫ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଜେନା । ତାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ପୂରା ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ଉଠିଛି । ତେବେ କୁଶଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଏବେ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ବଦଳିଯାଇଛି । ଆଗରୁ ପୋଲିସ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ବସିଯାଇଥିଲା, କାରଣ  ଘରର କୌଣସି ଆସବାବପତ୍ର ପୋଡି ନଥିଲା,  କେବଳ କୁଶ ପୋଡି ଯାଇଥିଲେ ।  ସେଦିନ ସ୍ବାମୀକୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଇ ହାତ ପୋଡି ଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ ପତ୍ନୀ । ତେବେ ମୃତ୍ୟୁର ଦଶ ଦିନ ପରେ କୁଶଙ୍କ ଭାଇ ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନାରେ ହତ୍ୟା  ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ବିଶେଷ ଖୋଳତାଡ କରିନଥିଲା । ଏଭିତରେ ଥାନାରେ ଦୁଇ ଜଣ IIC ବଦଳି ଯାଇଥିଲେ । ଏବେ ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନାର ନୂଆ IIC ଭାବରେ ଅଶୋକ ନାୟକ ଯୋଗଦେବା ପରେ ଫାଇଲକୁ ରିଓପନ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଉପରୁ ପରଦା ହଟିଛି ।

   Related Posts