Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ହାଥରସ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଅଦ୍ଭୁତ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା: ଟଏଲେଟ୍ ଗଲେ ବି ସାଙ୍ଗରେ ଯାଉଛନ୍ତି ପୋଲିସକର୍ମୀ

8/10/2020 at 1:12 PM

ହାଥରସ ୦୮/୧୦ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ହାଥରସରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘର ଓ ଗାଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପୋଲିସ ଛାଉଣୀରେ ରହିଛି। ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସରକାରଙ୍କ ଠାରୁ ସୁରକ୍ଷା ମିଳିଛି। ଘରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମେଟାଲ୍ ଡ଼ିଟେକ୍ଟର୍ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପଡୁଛି।

ପୀଡିତାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ସିସିଟିଭି ମଧ୍ୟ ଲଗାଯାଇଛି। ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଯେପରି କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ନ ହୁଅନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଘରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ୨-୨ ଜଣ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି।

ଏହାସହ ପରିବାରର ମହିଳା ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ମହିଳା ପୋଲିସକର୍ମୀ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି। ଇଂରାଜୀ ଖବରକାଗଜ ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ପୋଲିସକର୍ମୀ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଟଏଲେଟ୍ ଯିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହିଭଳି ସୁରକ୍ଷା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଜଞ୍ଜାଳ ହୋଇଯାଇଛି। ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହା ବିରୋଧରେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଅପିଲ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଯଦି କୌଣସି ବାହାରିଆ ଲୋକ ଗାଁଲି ଆସନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଗାଁ ଭିତରକୁ କୌଣସି ଗାଡି ନେଇଯିବାକୁ ଅନୁମତି ନାହିଁ। ଏହାସହ ୫ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଁକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ନାହିଁ। ଖବରକାଗଜ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ମେଟାଲ୍ ଡିକ୍ଟେଟର୍ ଲଗାଯାଇଛି ଏବଂ ଦୁଇ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଇଡି କାର୍ଡ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି।

ଯେଉଁମାନେ ସେଠାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏକ ରେଜିଷ୍ଟରରେ ସେମାଙ୍କୁ ନିଜ ନାମ, ଠିକଣା, ଫୋନ ନମ୍ବର, ସଂସ୍ଥା ନାଁ ଆଦି ଲେଖିବାକୁ ହେଉଛି। ୟୁନିଫର୍ମରେ ପୋଲିସକର୍ମୀ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ସହ କିଛି ପୋଲିସକର୍ମୀ ସାଧା ପୋଷାକରେ ମଧ୍ୟ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି। ଗାଁରେ ଜଣେ ସିଓ, ତିନି ଇନ୍ସପେକ୍ଟର, ଦୁଇ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଫିସର ଓ ୨୧ କନଷ୍ଟେବଳ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts