Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ହାଥରସ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଜେଲରୁ ଲେଖିଲେ ଚିଠି, ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ କହିଲା- ‘ପୀଡ଼ିତା ମୋ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା, ତାକୁ ତା’ ଘରଲୋକ ମାରିଛନ୍ତି’

8/10/2020 at 1:40 PM

ହାଥରସ ୦୮/୧୦: ହାଥରସ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ପୁଣି ଆସିଛି ନୂଆ ଟ୍ବିଷ୍ଟ। ଏ ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଚାରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜେଲରୁ  ହାଥରସ ଏସପିଙ୍କୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ନିଜକୁ ନିର୍ଦୋଷ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି। ଭୁଲ ତରିକାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏ ମାମଲାରେ ଫସା ଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତା’ ସହ ଏ ପାଇଁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି। ଚିଠିରେ ସେମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ ପୀଡ଼ିତା। ଦୁହିଁଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ପସନ୍ଦ କରୁ ନ ଥିଲେ। ଏହି ରାଗରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ମାରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୂରା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରି ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏ ଚିଠିରେ ଚାରିଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଲବକୁଶ, ରବି, ରାମକୁମାର ଓରଫ ରାମୁ ଓ ସନ୍ଦୀପ ଓରଫ ଚନ୍ଦୁ ନିଜ ନିଜ ଟିପ ଚିହ୍ନ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମିଛ କହିଛନ୍ତି । ଚିଠିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ନିତିଦିନ କଥାବାର୍ତା ହେଉଥିଲା। ଏହା ସହ ପୀଡ଼ିତା ଓ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ଫୋନ କଲରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ନମ୍ବରରୁ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଥର କଥା ହୋଇଥିବା କଲ ରେକର୍ଡ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମାତ୍ର ଏହାକୁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଭାଇ ମିଛ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେହି ରେକର୍ଡିଂ ଶୁଣାଇବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଭାଇ।

ସନ୍ଦୀପ ଲେଖିଛନ୍ତି ଘଟଣା ଦିନ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ କ୍ଷେତରେ ଦେଖା ହୋଇ ଥିଲା। ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ମା’ ଓ ଭାଇ ଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା କହିବାରୁ ସେ ସେଠାରୁ ତୁରନ୍ତ ପଳାଇ ଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଗାଁଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସନ୍ଦୀପ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ତାଙ୍କ ଯୋଗୁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଓ ମା’ ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି। ଅଧିକ ଆଘାତ ଲାଗିବାରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦୀପ ମାରି ନ ଥିବା ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts