Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ବିଜେପି ବିଧାୟକ କହିଲେ, ମୁସଲିମଙ୍କଠାରୁ ପରିବା କିଣ ନାହିଁ: ସଂକ୍ରମଣ ଭୟ ବେଳେ ସାମ୍ପ୍ରଦାୟିକ ବିଭେଦକୁ ଉସକାଇଲେ

28/04/2020 at 3:10 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୨୮|୦୪: ସାରା ଭାରତ ମହାମାରୀ କରୋନା ଭାଇରସର ମୁକାବିଲା କରୁଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସମସ୍ତ ବିରୋଧୀ ନେତା ରଙ୍ଗ, ବର୍ଣ୍ଣ, ଧର୍ମ ନିର୍ବିଶେଷରେ କରୋନାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଜନତାଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବରହଜ୍ ବିଧାନସଭାର ବିଜେପି ବିଧାୟକ ସୁରେଶ ତିଓ୍ୱାରୀ ଏକ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ଭିଡିଓରେ ସୁରେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୋଟିଏ କଥା ଉପରେ ସମସ୍ତେ ନଜର ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । କେହି ହେଲେ ମୁସଲମାନଙ୍କଠାରୁ ପରିବା କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ତରଫରୁ ସୁରେଶଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସେ ବରହଜ ନଗରପାଳିକା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଗସ୍ତ କରିବା ସହ ଅନେକ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ କରିବା ପାଇଁ ଛେପ ଲଗାଇ ପରିବା ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ପରିବା ନକିଣିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ସେ କେବଳ ମତ ଦେଇଥିଲେ । ପରିବା କିଣିବା ନକିଣିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ।

ରାଜ୍ୟର ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ରାକେଶ ତ୍ରିପାଠୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦଳ ଏପରି ବୟାନକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ ।  ମାମଲାକୁ ନେଇ ଦଳ ଯାଂଚ କରିବ ।

   Related Posts