Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲୋକସଭାରେ ପାରିତ ହେଲା କୃଷି ଆଇନ ଉଚ୍ଛେଦ ବିଲ୍‌
  • ||
  • କୃଷକଙ୍କୁ ଦଳି ମାରିଲେ ୭ ଦନ୍ତା, ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଲେ ଶରୀର
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ୨୩୬ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୯କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୮୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||

ବିବାହର ତାରିଖ ଖୁଲାସା କଲେ ସପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନେଇ କହିଲେ ଏପରି କଥା

15/07/2021 at 12:39 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୭ : ହରିୟାଣୀ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ ସପ୍ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ କେବଳ ହରିୟାଣାରେ ସୀମିତ ନୁହଁନ୍ତି, ବରଂ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାପିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ବି ସପ୍ନା ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି, ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଗୀତର ତାଳେ ତାଳେ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ମଞ୍ଚରେ ସପ୍ନାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ । ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ରହିବାକୁ ସେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ସର୍ବଦା ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ।

Bigg Boss ex-contestant Sapna Choudhary welcomes baby boy with husband Veer  Sahu - Television News

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୧ ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ରହିଥିବା ସପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ‘ଆସ୍କ ମି ଏନିଥିଙ୍ଗ୍’ ସେସନ୍ ଆୟୋଜିତ କରିଥିଲେ। ଏହି ସେସନ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଥିଲା ଯେ ଏଥିରେ ସପ୍ନା ତାଙ୍କ ବିବାହର ତାରିଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଗତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବରରେ ସପ୍ନା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଭୀର ସାହୁଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ସପ୍ନାଙ୍କୁ ‘ଆସ୍କ ମି ଏନିଥିଙ୍ଗ୍’ ରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ତାରିଖ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ, ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ଜାନୁୟାରୀ ୨୪, ୨୦୨୦ ରେ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, ‘ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କ’ଣ ଡାକନ୍ତି’? ଏହା ଉପରେ କହିଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ‘ସ୍ୱାମୀ’ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି।

Sapna Choudhary latest Haryanvi song Chetak crossed 89 million on YouTube-  Watch video and get details | Regional News – India TV

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସପ୍ନା କହିଛନ୍ତି, ସେ ହରିୟାଣା ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ।  ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଆମେ ଚଳିତ ବର୍ଷ’ ଡ୍ରିମ୍ସ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ‘ନାମକ ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲରେ ୩ ଟି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ରିଲିଜ୍ କରିଛୁ । ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ ଦର୍ଶକମାନେ ଆମ ଗୀତକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ମୁଁ ଆମ ଚ୍ୟାନେଲରେ ହରିୟାଣା ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛୁ ।

ସପ୍ନା କହିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ବି ମୋତେ ସମୟ ମିଳେ, ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ। ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ହରିୟାଣୀ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଏବଂ ମୋ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ପାଇଁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ ଚାହେଁ ଯେପରି ହିନ୍ଦୀ, ପଞ୍ଜାବୀ ଏବଂ ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଦେଶରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ସେହିପରି ହରିୟାଣୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ଉଚିତ୍ । ମୁଁ ହରିୟାନଭି ଭାଷାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଯେତେ ଶୀଘ୍ର କରୋନା ଭାଇରସର ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ ଆମେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବୁ । ଏହି ବର୍ଷ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଆମେ ଆମର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ରିଲିଜ୍ କରିବୁ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିବି ।

   Related Posts