Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ମଥୁରା ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିବେ ସପନା ଚୌଧୁରୀ !

24/03/2019 at 12:13 PM

ମଥୁରା ୨୪/୩ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ସୁପରହିଟ ମଂଚ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ହରିୟାଣାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡ୍ୟାନ୍ସର ସପନା ଚୌଧୁରୀ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟରୁ ଲଢ଼ିପାରନ୍ତି | ଟିକେଟ ପାଇଁ ସପନା କଂଗ୍ରେସର ଶୀର୍ଷ ନେତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଯଦି ସପନା ଚୌଧୁରୀ ଟିକେଟ ପାଆନ୍ତି ତାହେଲେ ସପନାଙ୍କ ଟକ୍କର ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ସହ ହେବ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ସପନା ଚୌଧୁରୀ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ |


ସପନା ଚୌଧୁରୀ ନିର୍ବାଚନୀ ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବା ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚେତାବନୀ ସଦୃଶ | ସପନା ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ହେମାଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ମହାମେଣ୍ଟ ପରେ ଏହି ଆସନ ପାଇଁ କୁଅଁର ନଗେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି | ଯାଠ ଭୋର ବିଭାଜନ ହେଲେ ହେମା ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ |


ପଶ୍ଚିମାଞ୍ଚଳ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଏହି ଆସନରେ ଯାଠ ଏବଂ ମୁସଲମାନ ଭୋଟରଙ୍କ ଦବଦବା ରହିଛି | ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ଯାଠ ଏବଂ ମୁସଲମାନ ଭୋଟର ଅଲଗା ହେବା ଯୋଗୁଁ ବହୁ କ୍ଷତି ହୋଇଥିଲା | ଯାଠ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଏକଜୁଟ ହୋଇ ବିଜେପି ସପକ୍ଷରେ ଭୋଟ ଦେଇଥିଲେ | ୨୦୧୪ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଯାୟୀ, ମଥୁରା ଲୋକସଭା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମୋଟ ୧୭ ଲକ୍ଷ ଭୋଟର ଅଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯.୩ ଲକ୍ଷ ପୁରୁଷ ଏବଂ ୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମହିଳା ଭୋଟର ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts