Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଶାଶୁକୁ ବୋହୂର ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା : ଚାକରାଣୀ ରଖିବାକୁ କହିଲେ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ପିଟିଲା

11/09/2021 at 11:27 AM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୧୧/୦୯ : ଶାଶୁ ବୋହୁର ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଗିଛି ଦାଗ । କୁହାଯାଏ ଶାଶୁ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରତି ବୋହୁ ପାଇଁ ମାଆ । ହେଲେ ଏଠି ନାଁ ଶାଶୁର ନିଆଯାଉଛି ଯତ୍ନ ନାଁ ମିଳୁଛି ସମ୍ମାନ । ଓଲଟା କିଛି ମାଗିଲେ ଦିଆଯାଉଛି ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା । ଏପରକି ମାଡ ମାରିବାକୁ ବି ପଛାଉନାହିଁ ବୋହୁ । ଏମିତି ଗୋଟେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ ।

ହରିୟାଣା ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଜିଲ୍ଲାର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାର୍କରେ ଜଣେ ବୋହୂ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । କଲିଯୁଗର ଏହି ବୋହୂ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଘରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଅଧିକ ତୀବ୍ର ହୋଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ପଡୋଶୀ ଏହି ଘଟଣାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରକୃତରେ, ପୀଡିତା ଶାଶୁ କୁହନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଘରେ କାମ କରିବାକୁ କାମବାଲି ରଖିବାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ କହିଥିଲେ । କାରଣ ଶାଶୁ ଉପର ମହଲାରେ ରୁହନ୍ତି ବୟସ ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଆଉ କୌଣସି କାମ କରିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଗୋଟିଏ ଚାକରାଣୀ ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ। ବାସ୍ ଏତିକିରେ ବୋହୁଙ୍କର ଚଢିଯାଇଥିଲା ପିତ । ରାଗିଯାଇ ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିଥିଲେ ।

ଝଗଡାରେ ମନ ନବୁଝିବାରୁ ହାତ ଉଠାଇବାକୁ ପଛାଇନଥିଲେ । ମାରିଚାଲଥିଲେ ଥାପ୍ପଡ ଉପରେ ଥାପ୍ପଡ । ଏହାକୁ ଜଣେ ମୋବାଇଲରେ ସୁଟ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋହୁକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା କରୁଛି ।

   Related Posts