Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ବଡ ଦଳ ନେତାଙ୍କ ବଡ ଚୋରା ପିରତି: ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ‌ ଲୁଚିଛପି ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ଦୁଇ ମହଲା ବିଲ୍ଡିଂରୁ ଖସି ପଡିଲେ

23/05/2020 at 7:34 PM

ଚଣ୍ଡିଗଡ ୨୩।୦୫: ପ୍ରେମ୍ ମାନେନି ବନ୍ଧ ବାଡ ଓ ବୟସ। ତା ଆଗରେ ବାଧାବିଘ୍ନ ଓ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସବୁ ଫିକା ପଡେ। ଏ ଯେମିତି କରୋନା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ବି ଅନେକ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ରିସ୍କ ଉଠାଇ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ପଛଉ ନାହାନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଜଣେ ନେତା ନିଜର ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ଲୁଚାଛପା ଦେଖା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି। କରୋନା ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଲାଗୁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଲୁଚିଛପି ଯାଇଥିଲେ ବିଜେପି ନେତା।  ହେଲେ ବିଲ୍ଡିଂର ଦ୍ଵିତୀୟ ମହଲାଠୁ ଖସି ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ନେତା ମହୋଦୟଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଫ୍ୟାକ୍‌ଚର ହୋଇ ଯାଇଛି। ଗୁରୁତର ଆହତ ହେବା କାରଣରୁ ପୋଲିସ ନେତାଙ୍କ ବୟାନ ନେଇ ପାରି ନାହିଁ।

ଏହି ଘଟଣା ହରିୟାଣାର ରାଜଧାନୀ ଚଣ୍ଡିଗଡର। କୁହାଯାଉଛି, ପଞ୍ଚକୁଲାର ବିଜେପି ନେତା ଚନ୍ଦ୍ରପ୍ରକାଶ କଥୁରିଆ ଚଣ୍ଡିଗଡରେ ନିଜର କୌଣସି ଏକ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ବିଲ୍ଡିଂରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ କେହି ଜଣେ ଫ୍ଲାଟର ଡୋର୍ ବେଲ୍ ବଜାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରପ୍ରକାଶ ଫ୍ଲାଟ୍‌ର ବାଲକୋନୀରୁ ଚାଦରରେ ରଶି ବନାଇ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଓହ୍ଲାଇବା ବେଳେ ଦ୍ଵିତୀୟ ମହଲାରୁ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଲେ।

ଏହା ପରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ଚନ୍ଦ୍ରପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍ କହିଛି, ଏବେ ସେ  ବୟାନ ଦେବା ସ୍ଥିତିରେ ନାହାନ୍ତି। ପୋଲିସ୍ କହିଛି, ଶୁକ୍ରବାର ପୋଲିସ୍‌ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ରୁମ୍‌ରୁ କେହି ଜଣେ ଛାତରୁ ଖସି ପଡିଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା। ପରେ ଜଣା ପଡିଲା ଯେ ଖସି ପଡିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ରପ୍ରକାଶ କଥୁରିଆ। ସେ ପଞ୍ଚକୁଲାର ବାସିନ୍ଦା। ହରିୟାଣାର ବିଜେପି ନେତା। ପିସିଆର ତାଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି। ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟନରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି।

   Related Posts