Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ବଖାଣିଲେ ଖୁସି : ଶେଷ ଓଭରରେ ପଞ୍ଜାବର ସ୍ପିନରଙ୍କୁ ବୋଲିଂ ଏଣ୍ଡ୍‌ରେ ଦେଖି କହିଲେ, ‘ମୋ ମନ ଉଡିଲା’

2/10/2020 at 5:33 PM

ଦୁବାଇ, ୦୨ ।୧୦:   କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଶେଷ ଓଭରରେ ସ୍ପିନରଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଦେଇଥିଲା । ଏହା ମ୍ୟାଚର ଟର୍ଣ୍ଣିଂ ପଏଣ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ମୁମ୍ବାଇ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ।

ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସ୍ପିନର କୃଷ୍ଣାପ୍ପା ଗୌତମ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ କିରନ ପୋଲାର୍ଡ ଖୁସି ଜଣାପଡୁଥିଲେ । ଏହି ଓଭରରେ ୨୫ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ ହୋଇଥିଲା ।

ପୋଲାର୍ଡ ଏହି ଓଭରରେ ତିନୋଟି ଛକା ଲଗାଇଥିଲେ । ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଗୋଟିଏ ଛକା ମାରିଥିଲେ । ଫଳରେ ମୁମ୍ବାଇ ୪ ଓଭରରେ ୧୯୧ ରନ୍ କରିପାରିଥିଲା । ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ଶେଷ ୨୩ ବଲ୍‌ରୁ ୬୭ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ଦଳ ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ୪୮ ରନ୍‌ରେ ଜିତି ନେଇଥିଲା ।

ଆଇପିଏଲର ଓ୍ୱେବସାଇଟରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜ ଭାଇ କୃଣାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୌତମଙ୍କୁ ବୋଲିଂ ମିଳିବା ପରେ ସେ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏପରିକି ମୁହଁରେ ପାଣି ଆସିଯାଇଥିଲା । ମନ ଉଡିଥିଲା । ଏହି ଅନୁଭବ ବୟାନ କରିହେବ ନାହିଁ । ପୋଲାର୍ଡ ପ୍ରହାର କରିଥିଲେ । ସେ ନିଜେ ଦୁଇଟି ବଲରୁ ବଡ ସଟ୍ ଖେଳିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । କେବଳ ଗୋଟିଏ ବଲରେ ଛକା ହୋଇଥିଲା । ଅନ୍ୟ ତିନୋଟି ଛକା ପୋଲାର୍ଡ ଲଗାଇଥିଲେ ।

ଏହି ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଜଣଙ୍କ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଇଣ୍ଡିଜ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଭଲପାଆନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ କ୍ରିଜକୁ ଆସିଲେ ବଡ ସଟ୍ ଖେଳିବେ ବୋଲି ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts