Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ଆଇପିଏଲ ଫାଇନାଲରେ ବୋଲିଂ କରିବେ ନାହିଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ! ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି…

10/11/2020 at 4:27 PM

ଦୁବାଇ, ୧୦୧୧:   ମଙ୍ଗଳବାର ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ ଫାଇନାଲରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ । ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ କିନ୍ତୁ ବୋଲିଂ କରିବେ ନାହିଁ ମୁମ୍ବାଇର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା । କାରଣ ସେ ବୋଲିଂକୁ ନେଇ ଏତେ ସହଜ ମନେ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଏନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ।

ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବୋଲିଂ କରିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି । ଏମିତି ବି ସେ ବୋଲିଂକୁ ନେଇ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନାହାଁନ୍ତି । ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଲାଗେ କି ସେ ବୋଲିଂ କରିପାରିବେ ତେବେ କିଏ ମନା କରିବେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପେଟରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । ତେଣୁ ସେ ବୋଲିଂ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ରୋହିତ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଫାଇନାଲ ମୁକାବିଲା । ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମଣ୍ଟ କୌଣସି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ । କାରଣ ଏପରି କଲେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମନୋବଳ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ସେମାନେ ପଡିଆରେ ନିଜର ସ୍ୱାଭାବିକ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଚଳିତ ସିଜିନରେ ବହୁତ କମ୍ ମ୍ୟାଚରେ ବୋଲିଂ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ମୁମ୍ବାଇ ପାଇଁ ଅନେକ ଧୂଆଧାର ପାଳି ଖେଳିଛନ୍ତି ।

ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ର ଫାଇନାଲ ଦୁବାଇ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ । ମୁମ୍ବାଇ ୫ମ ଥର ପାଇଁ ବିଜେତା ହେବାକୁ ପ୍ରାୟସ କରିବ । ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଟ୍ରଫି ଜିତିବା ପାଉଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବ । ଦିଲ୍ଲୀ ଆଇପିଏଲର ୧୩ ବର୍ଷର ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଫାଇନାଲରେ ସ୍ଥାନ ପକ୍କା କରିଛି । 

   Related Posts